Spolucestování Asie/ Australie

od 1/2018 půl rok v Asii

Jita (27)

Ahoj cestovatelé,
čím dál víc se utvrzuju v nápadu zhruba koncem roku skončit v práci a vyrazit cestovat. Je to hodně dopředu, ale nechci jet solo a nikdo z kamarádů nemá výhledově chuť/čas/finance takhle nadýl odjet. Nemám zatím přesný plán, ale nejspíš Asie a spíš teplo. Mám ráda od všeho trochu – přírodu, kulturu, lidi, jídlo i architekturu a nejsem válecí typ, ale ani sporťačka, co by chtěla každodenně ujít 30+km. Nepotřebuju luxus, ale ani úplný lowcost (nemám v plánu stopovat a spát pod širákem, většinou jím s místňákama, protože je to stejně nej, ale občas si ráda zajdu na pěknou véču a připlatím za pohodlnou postel a teplou sprchu:) ) Jsem společenská, ale z party věku už jsem vyrostla, obvykle radši ráno vstanu na výlet.
Kdybyste měl někdo nějakou podobnou představu, budu ráda:)

Zkušenosti čtenářů

Ika

Ahojky, je mi po 40 ale citim se na 25, das kontakt na sebe? Dik

Marek

Ahoj Jito, jaky je na tebe kontakt? [email protected]

Kamil

Ahoj Jíťo, přemýšlím o tom samém.. Kdyžtak písni [email protected]

Jita

Ika: necháš mi tu na sebe email, prosím?
Marek, Kamil: napsala jsem vám:)

Marek
Jita:

Jito, nic mi neprislo, prosim preposlat

ika

Ahojky Jito, kontakt je [email protected]. Dik

Jita

Ika: máš mejl:)

Vlado

Já chci taky šanci 🙂 [email protected] Jak si to představuješ?

porter

Ahoj, snažím se každý rok vždy někam v zimě vyrazit, ale nikdo nemůže na víc než jen pár týdnů, Tvá představa i způsob cestování je mi dost podobný:) Já se vrátil před 2 týdny ze Srí Lanky, a už vím, že teď jedině Asie. Bylo by fajn naplánovat s předstihem, partička není špatná volba:) můj kontakt: portergola(a)gmail.com

Nikča
porter:

Ahoj, psala jsem email, ale zatím bez odpovědi :-/ Ráda bych od nového roku vyrazila směr Indie a klidně i na pár měsíců, jelikož mi na konci roku končí v práci smlouva, takže mě tu nic nedrží a času na cestování bude dost 🙂 Také si myslím, že jet v nějaké partičce by bylo fajn 🙂 Pokud je to ještě aktuáĺní, budu ráda když se ozveš 🙂 Můj email: [email protected]

Tom

Ahoj,
jsem od srpna v Asii. Udelal jsem to, jak planuje Jita.
Budu se ted koncem kvetna vracet, kdybyste chteli nejake info, klidne se ozvete. Projel jsem Gruzii, castecne Armenii, Laos, Kambodza, Thajsko, Barma, Indonesie, Timor Leste a ted koncim Bhutan. Jeste pripadne muzu dat nejake info k Nepalu, Kytgyzstanu nebo Iranu.
Email: [email protected]
 
Jinak se mejte a good luck
 
Tom

Filip (29)

Ahoj Jita,
uvažujem rovnako, v novembri mi končí v práci zmluva a rozmýšľam, že ju nepredĺžim a vypadnem v januari do ázie, na bližšie ešte neurčené obdobie, ale min, pol roka. Mám v pláne začať v indii, aklimatizovať sa tam, potom po nejakom čase pokračovať smer Vietnam – Kambodža – Laos – Thajsko. v ázii som ešte nebol a chcem si splniť sen. india na začiatok preto lebo tam mám známu, ktorá tam sprevádza a určite by pohmohla na začiatok ako skúsená sprievodkyňa z týchto oblastí. osobne to bude môj prvý trip. proste hľadám spolucestujúceho, ak máš v pláne niečo podobné tak aspoň časť cesty by sme mohli spojiť.
Kontakt na mňa je [email protected]
budem rád ak sa ozveš a vymeníme si plány.
😉

Nikola

Ahoj Jíťo,
musím říct, že ses mi trefila do vkusu 🙂 Mám opravdu hodně podobné plány. Pokud ještě sháníš spolucestovatele, budu ráda když se mi ozveš na mail [email protected].
Díky za info, Nikča

Mourek

Každý rok prožívám minimálně 6 měsíců v J+JV Asii. Vím, že není snadné najít parťačku, která by mohla sdílet tak dlouhou dobu všechny skvělé zážitky. Lidé nemají čas. Rád potkám parťačku na dlouhé cesty. Zkušenosti, informace a zážitky z cest po Indii, Thajsku a Kambodži: NaCaj.cz

Milan

Ahoj Jíťo, mám absolutně stejné plány, za destinaci jsem si vybral Indonesii na zahřátí měsíc Bali a okolní ostrovi, pak přesun do Thajska taky měsíc, poté měsíc v Kambodži. Je to pro mě splnění životního snu, poté plánuji rodinu a už asi nebude možnost takhle cestovat. chtěl bych odjet v prosinci, ale můžu to posunout. Milan  [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: