Spolucestování Asie/ Australie

Novy Zeland prosinec 2016 – unor 2017

Lada (33)

Ahojte cestovatele, mam v planu letet koncem listopadu na Novy Zeland s cilem procestovat severni i jizni ostrov. Casove jsem omezen do konce unora. Pokud mate nekdo podobne cile, rad o Vas uslysim a muzeme ostrovy procestovat spolu. Je tomu uz pres rok, co jsem odesel z prace a venuji se pouze cestovani, takze nejake te zkusenosti jsem nasbiral. Tesim se na Vase reakce. Zajemci o spolucestovani piste nejlepe pres whatsapp na 00420 777 594 791.

Zkušenosti čtenářů

Libor

Ahoj, kdyby ses chtěl přidat na 3-týdenní okruh po Jižním ostrově, tak vyrážíme 23.11. dopoledne z Christchurch. Jsme 2 a máme půjčenou Toyotu Corolla hatchback za 35 NZD na den. V plánu jsou hlavně výlety na nejhezčích místech ostrova a také nějaké kratší treky. Spaní co nejlevněji, většinou za 0-8 NZD na osobu a při horším počasí někdy hostely. 14.12. dopoledne přeletíme Z Christchurch do Wellingtonu (za 50 NZD), odkud odpoledne už ve třech lidech vyrazíme na 16 dní (do 30.12.) s Toyotou Corolla sedan za 42 NZD (v kufru snad místo na 4 batohy je, má 470 l) do Aucklandu mj. asi i přes Taranaki (Poaukai Track). Na závěr mám v plánu od 1.1. ve dvou stopem na Cape Reinga a 5-6-denní trek přes Ninety Mile Beach. Nový Zéland mám důkladně procestovaný. Napiš mi když tak na liborstein(@)volny.cz. Od 1.11. už nebudu ale moc často na netu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: