Spolucestování Asie/ Australie

Nový Zéland podzim 2012, zima 2013

Martin

Ahoj vespolek,
rád bych vyrazil na podzim (začátek října) na Zéland na WH a zůstal minimálně do března. Trochu studijně, trochu pracovně a hodně za zážitky. A protože nerad cestuju sám,tak tu hledám pohodové spolucestovatele. Doufám v maximum dnů v přírodě, rád bych zalezl po skalách, pochodil po horách a jsem naprosto otevřený dalším aktivitám. Martin (31)

Zkušenosti čtenářů

Petr

Ahoj, na NZ bych chtěl ve stejný termít jako ty. Chtěl bych si užít všeho co tahle země nabízí, takže chození po horách, výlety do národních parků, surfování na moři atd. Nevim jak jsi to měl naplanovaný s prací, ale v mém případě to bude nutný zlo a té práce bude asi víc než „trochu“. Rád bych tam zůstal až do NZ zimy kvůli snowboardingu. Petr(28)

Martin
Petr:

Ahoj Petře,
psal jsem ti na mejl nějaké podrobnější info,tak muzes skouknout,cau Martin

Ryky

Dobrý den,

nabídka pro všechny, kteří stále hledají výdělek na internetu právě pro tuto příležitost jako je cesta na Nový Zeland :-d
Doživotní rentu záleží pouze na Vás.

Na internetu jsem našel jednoduchý a velmi účinný způsob, jak si
skvěle přivydělat. A krom toho je to výborný ANTIINFLAČNÍ projekt,
čili už si nebudete muset nechat líbit od inflace to její neustálé
užírání a kradení finančních prostředků ze svých účtů.

Přes tento odkaz se dostanete na hlavní web stránky projektu:

http://www.revolucni-prijem.cz/1ADC43

Stránky si pročtěte, najdete tam veškeré potřebné informace. Co nejdříve
se zaregistrujte, čas jsou peníze (a tady to platí min. na 1000%),
registrace je ZDARMA.

Tuto příležitost nabídni všem svým přátelům a známým, na nikoho
nezapomeňte – peníze potřebují všichni a přivýdělek i ochranu svých
úspor v dnešní době přivítá snad úplně každý!

Skvělý přivýdělek na: http://www.revolucni-prijem.cz/1ADC43

Hezký den přeji a srdečně zdravím

Rychard

Monika

Ahoj Martin, mas uz daky predbezny plan cesty? Rada by som sa pridala. Moj mail –

mo************@se****.cz











Rút

Ahoj,
má představa je podobná – pracovat (na farmě),aby moje výplata pokryla náklady za cestu a cestovat – chodit po horách. Jen chci odjet až na začátku listopadu do konce března, (začátku dubna). Budu moc ráda, když se někdo ozvete, uvítám parťáka/ parťačku do tak dalekých končin. Můj mail je

bu********@gm***.com












Rút(23)

Robert
Rút:

Ahoj
Chystám se také na cesty. Můj problém je cizí jazyk, proto se rád k někomu přidám. Jsem fin. zajištěn tak otázka volného času a peněz mne netrápí. Jestli se dohodnem tak se to chce sejít a vše probrat a naplánovat

David

Dobrý den,
rád bych vycestoval koncem října listopadu do Nového Zélandu, nemáte nějaké rady jak to tam hlavně chodí s prací a jak ji tam získat?děkuji,

Petr
David:

Ahoj kolem října se také chystám odjet na NZ, víza jsou již vyřízená, ale ve více lidech se cestuje lépe. Kdyby měl někdo zájem o spolujízdu, ozvěte se na mail:

st*****@se****.cz











Petr 24 let

Míša

Čau děcka:-)

časově obdobný plán, zbytek zatím lehce vágní, ale je už asi čas na to trochu víc mrknout. Kde plánuješ/te začít?
A odkud jste? Naživo se plánuje lépe + dá se zjistit, zda si dotyční „sednou.

Cestám zdar,
Míša (30)

Silva

Ahoj, mam obdobnou predstavu, kterou planuji zrealizovat na podzim. Kdo by se ke mne chtel pridat (a je 100% rozhodnut, ze opravdu chce jet!) pisnete, dame hlavy dohromady 🙂

Míša Peňásová
Silva:

Ahoj Silvo,

ráda bych vycestovala do NZ zejména za prací. S AJ nemám problém,ale nechci jet sama. Budu vyjíždět (vylétat) z Prahy.

Co ty na to ?

Zdraví Míša

Tomáš

Prosinec – Leden ? Kdo má podobný termín napiště , budu rád za kohokoliv ;). Práce na farmách , cestování.

Janča
Tomáš:

Ahoj Tome

už jsi někoho sehnal? Já plánuju jet na NZ přelom leden/únor. Cestovat a ráda bych i pracovala, ale vízum je možné sehnat až od března, tedy co jsem takhle zjistila z ambasády

Lucie

Ahoj Martine,
jestli scháníš ještě spolucestovatele na Zéland, prosím hoď mi do mailu bližší info. Jela bych taky. Mám i tipy na spolehlivé lidi, který tam žijou a pomohli by s hledáním práce.Jen se mi nechce jet samotné.
Lucka (31)

Zuzka

Ahoj 🙂 chystám se na NZ, ještě ale nemám nic zažízené..Pokud by mi chtěl někdo napsat e-mail a poradit mi co a jak, případně se přidat, tak budu ráda 😉

su********@se****.cz












Angličtinu mám mírně pokročilou, skoro 26 let a chtěla bych jet na rok pracovat a hodně cestovat a užívat si 😉
Ocením rady jak jet na vlastní pěst, nebo zda je lepší přes agenturu jako ATEP, Student Agency apod.?
Díky za každý tip a odpověď 😉 Zuzka

Vláďa (37)

Ahoj, jednomu cestovateli nabízím letenku na NZ levnější než normálně. Jde o bonusovou letenku za nalétané míle, které ale sám asi nezvládnu využít, proto tohle řešení, protože nechci aby propadly. Půjde o let s Korean Air přes Soul, cena pod 30 tisíc. Bonusové letenky jsou omezené, takže čím dříve dojde k objednání, tím větší možnost výběru data. Ideální pro někoho z Prahy, kvůli osobnímu setkání, ale zájemce odjinud samozřejmě neodmítám. Kontakt prosím na mail

vl**********@ce*****.cz











Vláďa (37)
Vláďa (37):

Zapomněl jsem napsat, že je to let do Aucklandu, jinam Sky team bohužel nelétá.

Pete

v prubehu mesice unor se vracim opet do Christchurch. Kdyby mel nekdo zajem o ubytovani a posleze samozrejme dalsi dulezite nalezisti muze se sejit nejlepe primo v CHCH. Budu si resit dum a podnajemniky na delsi terminy…. see y

pete

David
Pete:

Ahoj to by bylo supr. Máš to tam už nějak zařízené? Nemohl by jsi mi prosím napsat nějaké info do emailu?
Chtěl bych tam také odcestovat, akorat nechci sám a když říkáš že budeš mít dům měl bych zájem se stát nájemníkem.

Předem děkuji

Jurin
Pete:

Ahoj Pete,

Chystam se na delsi dobu NZ, ale zatim cekam na vizum. Mohli bysme se jeste pred tvym odletem setkat???

Dik Jirka


ji***********@ce*****.cz











Janča

Ahoj,
já bych také ráda vyjela na Nový Zéland, ale pracovní víza jsou již vyčerpány a víza na rok 2013 budou vydávat prý až od března. Nevíte, co je na tom pravdy?
Jinak ale možná uvažuji jet na Nový Zéland jen cestovat a ne pracovat. Měl by někdo podobné plány, zatím jsem sama 🙂

petra
Janča:

ahoj, něco jsem taky takového slyšela, že od března. Ale můžeš si zažádat přímo v NZ o vízum. Já se chystám jen cestovat na NZ na 20dnů. Chci to procestovat, odletám 11.2: z prahy, tak kdyby jses chtěla přidat dej vědět. prozatím jsem sama, pač mi to kamarádka odřekla, přestože měla letenku 🙁

Petra
Janča:

Ahoj lidi,

11.2. odlétám z Prahy směr Auckland, bohužel letím sama. Nechce se někdo přidat na cestování?? ráda bych projela oba ostrovy. díky a hezkého Silvestra 🙂

NZ
Petra:

Ahoj Petro,uz si nekoho sehnala?Mozna bychom se mohli domluvit,mozna tam poletim ve stejnem terminu….Iva

Petra

Ahoj,

chci se zaptat, nebudeš nějak cestovat v průběhu únoru?? já přilétám 13.2. Auckland a hledám někoho na cestování ..
pokud stále hledáš partáky, ráda se přidám!
zatím a hezkého Silvestra

Lioneliz

Neviete ako je to s vizami? Naozaj su dostupne od marca/brezen a da sa vycestovat len do mesiaca? lebo ist do zimy sa mi moc nechce, nakolko by tam pre mna neboli dobre pracovne prilezitosti. Ale neviem ako to zariadit tak, aby sa dalo ist do leta, cize u nas zima. Lebo viza sa vraj rychlo minaju. Ak mate info ako vyriesit tuto situaciu, ked chcete vycestovat skor na jesen/zimu, dajte vediet…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: