Spolucestování Asie/ Australie

Nový Zéland (březen/duben 2017)

David

Ahoj,
29. března odlétám z Frankfurtu s Thai Airways na Nový Zéland, kde strávím 3týdenní dovolenou. Zatím jsem sám, ale rád uvítám (klidně i na několik dnů) nějakou společnost. Chtěl bych toho vidět co možná nejvíce, takže neplánuji několikadenní treky a podobné záležitosti, spíše každý den až dva přesun na jiné místo. Mám sepsaný poměrně detailní harmonogram, který rád zašlu a případně i upravím ke vzájemné spokojenosti. Je mi 29 let, pracuji na univerzitě v Brně, pokud by cestu zvažoval třeba někdo místní 🙂
David

Zkušenosti čtenářů

Nika

Ahoj,
Já bych se přidala 🙂 Mohl bys mi prosím zaslat bližší info? mail: bl**********@gm***.com
Děkuju,
Nika

Romana

Ahoj Davide, priletam na Zeland uz 18.1. Zatim nemam velke plany krome surfu v Raglanu, takze bych se rada podivala, co mas v planu prvni tyden v dubnu? Treba by to vyslo a mohla bych se pridat. Prosim pripadne pis na ro***************@gm***.com
Romana

David
Romana:

Ahoj, psal jsem e-mail 🙂

henka

ahoj zvažujem ..mohol by si my poslat itinerar..a vedel by si byt i 4tyždne

henka

ahoj zvažujem ..mohol by si my poslat itinerar..a vedel by si byt i 4tyždne

henka

ahoj zvažujem ..mohol by si my poslat itinerar..a vedel by si byt i 4tyždne

henka

ahoj zvažujem ..mohol by si my poslat itinerar..a vedel by si byt i 4tyždne

henka

ahoj zvažujem ..mohol by si my poslat itinerar..a vedel by si byt i 4tyždne

henka

ahoj zvažujem ..mohol by si my poslat itinerar..a vedel by si byt i 4tyždne

henka

ahoj zvažujem ..mohol by si my poslat itinerar..a vedel by si byt i 4tyždne

henka

ahoj zvažujem ..mohol by si my poslat itinerar..a vedel by si byt i 4tyždne

henka

ahoj zvažujem ..mohol by si my poslat itinerar..a vedel by si byt i 4tyždne

David
henka:

Ahoj, itinerář určitě pošlu, jen prosím o nějaký kontakt 🙂 Případně mi napiš na ne*********@em***.cz… Jinak už mám letenku delší dobu, odlétám 19. dubna z Aucklandu, takže s tím už nic nevymyslím…:(

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: