Spolucestování Asie/ Australie

Novy Zeland, Australie – spolucestujici 01/2012-03/2012

Jirka

Ahoj,

po novem roce bych si rad dal 2-3 mesice cestu na Zeland a do Australie. Nechystate se nekdo v tom case tez? Rad bych si pronajal auto a projel obe zeme, kdyz bude vice lidi, tak to bude stat mene 🙂 Na NZ uz jsme dva, idealne asi ve 3-4 lidech.

Itinerar zhruba takovy:

Zeland – polovina ledna/polovina unora, 3-4 tydny (cca tyden, mozna tyden a pul sever, cca 2 tydny jih)
Australie – polovina unora/konec brezna, 6-7 tydnu (vychodni pobrezi Melbourne -> Brisbane, mozna i dal, plus tyden na stred)

Jirka

Zkušenosti čtenářů

Honza

Zdravim,

tak uz jsme 3 na NZ a 2 na Australii. Shanime tedy 4 do auta na Zeland a samozrejme i na Australii. Nechce nekdo v tomhle terminu vypadnout za teplem a krasami na opacnou stranu zemekoule? 🙂

Kdyz, tak se ozvete, napisem podrobnejsi info.

Honza

David Strouhal
Honza:

Ahoj Honzo,

ještě máte volno na Austrálii? Letim 8.2. – 7.3.
Děkuji za odpověď

David (dstrouhalzavinacgmail.com)

martin

Caues,
Zdravim ze Nz,planoval jsem tady byt do zacatku ledna a pak neco podobneho projet v Australii,zatim jsem sam. Kdyz tak pisnete na mejl..

Martin
Honza

Zdravim,

tak nam bohuzel vypadl partak do auta na NZ, takze shanime dalsi lidi. Na NZ jsme teda 2 kluci a na Australii se k nam pridava dalsi.

Stale hledame dalsi dobrodruhy – 2 na NZ a 1 na Australii do auta.

Letenky uz mame koupene, auta zabookovane, initerar lehce nacrtnutnuty. Rad podam podrobnejsi info.

Zatim cau

Honza

Luděk
Honza:

Na NZ budu od 25.1.-5.2. a mám v plánu severní ostrov.
napiš mi itinerář co máte v plánu v tomhle termínu.

dík

Luděk
ri*****@ak***.org

Jana
Honza:

Ahoj,

chystam se na NZ leden/unor 2012, zajimal by me vas plan cesty (hlavne jestli se chystate na treky) a taky presnejsi prilet na NZ a odlet do Australie. Teda jestli mate stale volno 🙂

Jana

Vendula Cvikyrova

Ahoj vsem,
mam v planu procestovat NZ (oba ostrovy) v obdobi od poloviny prosince do poloviny brezna, s pripadnou praci na farme. Mate nekdo podobny plan ci misto v aute? Ve vice lidech je vetsi zabava (i nizsi naklady).

Diky.

Vendula (ve***************@se****.cz)

petr

zdarec, jsem zrovna v Sydney a nekam bych vyrazil. Jestli neni jete plna kara, tak bych se s vama nekde potkal a vyrazil.Dam klidne australii i zeland.ale ohlasu je koukam dost takze asi uz je plno.Kazdopadne dej vedet

petr
petr:

pardon zapomnel jsem na email, prosim o odepsani primo na nej be*****@em***.cz

KAROLINA

AHOJ V LÉTĚ BYCH SE RÁDA VYDALA DO AUSTRÁLIE,ALE NECHCI JET SAMA, PROTO TOUHLE CESTOU HLEDÁM NĚKOHO KDO BY VYRAZIL SEMNOU. BUDU RÁDA KDYŽ NAPÍŠETE NA E-MAIL KAROLL.STEFI@SEZNAM,CZ ČUUS

Ladislav Špelda
KAROLINA:

Ahoj,jsem sice již starší ročník a navíc Němčinář-překl.+ RJ,bohužel AJ-začátečník,rád bych se přidal na cestu po Australii, pokud finance postačí; jinak bych rád vyhledal sestřenici v Brisbane.Láda-Náchod

KAROLINA

AHOJ V LÉTĚ BYCH SE RÁDA VYDALA DO AUSTRÁLIE,ALE NECHCI JET SAMA, PROTO TOUHLE CESTOU HLEDÁM NĚKOHO KDO BY VYRAZIL SEMNOU. BUDU RÁDA KDYŽ NAPÍŠETE NA E-MAIL KAROLL.STEFI@SEZNAM,CZ ČUUS

Ladislav Špelda
KAROLINA:

Ahoj Karolino,rád bych se přidal,pakliže ti nevadí že jsem starší;najdeš mě také pod mým jménem na inz.Láda T:737724089

KAROLINA

AHOJ V LÉTĚ BYCH SE RÁDA VYDALA DO AUSTRÁLIE,ALE NECHCI JET SAMA, PROTO TOUHLE CESTOU HLEDÁM NĚKOHO KDO BY VYRAZIL SEMNOU. BUDU RÁDA KDYŽ NAPÍŠETE NA E-MAIL KAROLL.STEFI@SEZNAM,CZ ČUUS

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: