Spolucestování Asie/ Australie

Nepál – podzim 2012, nenáročná 7-tisícovka

Michal

Zdravím horaly/horalky,
Na podzim 2012 se chystáme do Nepálu (zatím jsme 3-4), jednalo by se nejdřív o kousek treku v hezké oblasti Anapůren a nějaký z trekových vrcholů (např. Pisang Peak nebo Chulu East), a na závěr po aklimatizaci chceme zkusit Himlung Himal, což je technicky nenáročná sedmitisícovka (7126m). Časově by to bylo kolem 5-6 týdnů.
Najdou se další parťáci/parťačky, ať je nás víc?
Michal ([email protected])

Zkušenosti čtenářů

Dana

ahoj Michale,i my plánujeme Nepál podzim 2012,4 osoby ve zralém věku ( 50-60),zkušenosti máme,naposledy Nepál Rolwaling 2010,Tvůj program se líbí,jsme trénovaní (kolo, lyže,hory)napiš na [email protected],díky

Dana

ahoj Michale,i my plánujeme Nepál podzim 2012,4 osoby ve zralém věku ( 50-60),zkušenosti máme,naposledy Nepál Rolwaling 2010,Tvůj program se líbí,jsme trénovaní (kolo, lyže,hory)napiš na [email protected],díky

Michal

Už máme přesnější itinerář, nejdřív kousek treku kolem Anapůren, pak jezero Tilicho, pak trekový vrchol Pisang Peak a na závěr zkusit Himlung. Celkem 40 dnů, s odletem počítáme na začátku října. Více informací můžu poslat.. Kdo se ještě přidá?

Daniela
Michal:

Ahoj, Michale,zajima me to, posli mi, prosim, trosku podrobnejsi inromace.Diky, Daniela

Daniela
Michal
Daniela:

Ahoj Danielo,poslal jsem Ti vic informaci na mail,Michal

Katka
Michal:

Ahoj Michale,
komplet to zni velice lakave.
Muzu se taktez prihlasit o itinerar vcetne
priblizneho rozpoctu? Dekuju Katka
email: [email protected]

Tomáš
Michal:

Ahoj Michale,
také se mi vaše plány líbí,
tak bych tě také poprosil o podrobnější info
na mail [email protected], díky
Tomáš

Simča
Michal:

Ahoj, zní to lákavě mohla bych Tě taky poprosit o info, tedy pokud už Vás není moc. Bohužel bych nedostala tak moc dovolené tak bysme se přidali jen na kousek, kdyby to šlo:-)?

Simča
Simča:

jesšt email [email protected] 🙂

Zuzana
Michal:

Ahoj, parádní plány. V Nepálu jsem ještě nebyla a tak hledám nějaké znalé parťáky. Kolikačetná skupina už vás je? Ráda bych se tam podívala. Jestli ještě nabíráte spolucestovatele, poprosila bych o více informací. Děkuju Zuzana [email protected]

jirka
Michal:

Ahoj,
letos se chystáme již potřetí do Himalájí, byli jsme na Mera Peaku a kolem Manaslu.
Docela mne zaujal váš itinerář – můžeš mi poslat podrtobnější info o vašem treku ?
 
Díky
Jirka
[email protected]

Karel

No já si chci taky udělat rekord v tomto směru a samozřejmně mě to zaujalo.

Kolik stojí na ten kopec permit?

Jsou tam ještě další povinné náklady (vůdce)?

Michal
Karel:

Ahoj Karle,permit na Himlung je podle poctu osob,bude to kolem 300 usd na jednoho,dalsi naklady jsou trekove permity do oblasti a na Pisang,stycny oficir,nosici.Posli mi mailovou adresu na [email protected]-poslu vice info.

Karel
Michal:

To je docela dost. Asi se spíš budu poohlížet po něčem v Pamíru či sopce v Jižní americe.

AlexKropp

Ahoj Michale, super plán, můžeš mi prosím poslat podrobné info, pokud to bude v mých finančních silách, ráda bych se přidala, Už jsme zvládla šestitisícovku, tak už jen dál a výš;—)))))výzvám [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: