Spolucestování Asie/ Australie

Nepal-Indie 2011

Karel Vostruha

Ahoj hledám pohodového partáka či partačku na delší výlet na treky v Nepálu a cestování po severní Indii. Zatím nemám žádny přesný intinerář či datum odjezdu, ale chtěl bych odjet na cesty koncem září 2011. Doprava jak tam po domluvě, nebráním se „dobrodružnějším“ formám cestování a zkušenosti s náročnějším přežitím mám dobré. Budu se těšit na odpovědi.

Karel

Zkušenosti čtenářů

Ali

Ahoj Kajo,
pomyslela jsem na docela podobny plan, ale jeste nevim o terminu kdy. Na jak dlouho svuj „delsi vylet“ planujes? Jak moc jsi vazany na konec zari 2011?
Ali

Karel Vostruha
Ali:

Ahoj Ali,
mam nejake lezecke plany v Alpach zacatkem leta – cervenec a zacatek srpna. Potom jsem plne volny a je mi jedno kdy se vydam na cestu. Moje myslenka je byt 2 mesice na trecich v Nepalu a se zimou odejit do Indie a procestovat kus Indie. Je to zatim jen predbezny plan, ktery se bude 100% upravovat.
Karel

Nikola

Ahojky,
v prosinci 2011 se chystám lítat na paraglidu v jižní Indii na západním Ghátu – okolí Bombaje a v lednu 2012 bych pak ráda zamířila lítat do Nepálu do zdejší padáčkářské lokality Pokhary. Vyrážím už ted na konci ledna 2011 a mám v plánu s padákem projet jihovýchodní a jižní Asii. Proto to mám naplánované až tak do předu..v Nepálu bych pak měla končit a vracet se domu.Tak kdyby jste se někdo v těch místech pohybovali i prosinci 2011 a v lednu 2012 tak můžem plány zkusit propojit 😉
Nikola

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: