Spolucestování Asie/ Australie

Nepál Himáláje 2020

Zuzana

Hledám parťáky (jakéhokoli věku, ale v dobré kondici) na trek do Himálájí na jaře 2020. Průvodce mám a základní zkušenosti také. Individuální naplánování trasy. Pro zájemce více na [email protected].

Zkušenosti čtenářů

Lenka

Ahoj,
prosímtě nějaké další informace? Na jak dlouho, předběžná cena, kolik celkem by jelo lidí a jak hodně je to náročné? Lenka

Karel

Ahoj,
psal jsem ti na mail ale nepřišla mi odpověd. Stále někoho hledáš? Nebo hledáš jen studentky či ženy? Karel

Kamila

Ahoj, ráda bych se k někomu přidala na trek do Nepálu. Můžu duben nebo srpen-prosinec 2020. Ráda bych tak na 3 týdny. Ozvěte se:)
Díky,
Kamča

Čenda
Kamila:

Ahoj, já do Nepálu jedu.

Dáša
Kamila:

Ahoj Kamilo,
měla jsem letět v březnu, ale sešlo z toho. Moje parťačka na podzim nemůže, tak někoho hledám. V termínu 22.0. až 14.11.2020. Letenku mám s Air Arabia z Prahy. Vychází asi na 16000 Kč. Mám v plánu trek kolem Annapuren a relax.
dej mi vědět, jak na tom jsi.
Dáša.
mail: [email protected]

Čenda

Ahoj, chystám se taky do Nepálu: duben, květen či červen, popř.léto. Vezu aj v rámci jedné neziskovky místním dětem do jedné vesničky plyšáky, oblečení, školní pomůcky. Takže bychom strávili i nějakej čas u místních, což by byl další zážitek poznat přímo osobně život v horách. Dále srpen až prosinec, popř. do března následujícío roku jedu do Indie jako učitel angličtiny a výtvarky. Vše domluveno už mám, paní, která tu školu vede, znám, takže kdybys taky chtěla, tak dám vědět více info. Jinak taky do Nepálu hledám taky parťáka či spolucestovatelku. Cestováním žiji a Nepál je moje vysněná země již několik let.

Lenka
Čenda:

Ahoj Čendo, ráda bych se k tobě přidala, chci poznat Nepál i Indii, je to můj sen. Nějakou dobu jsem žila v Au a cestovala po světě, ale tam jsem se nikdy nedostala. Jestli ještě hledáš parťačku, piš na mail: [email protected]
Doufám, že se ozveš nebo třeba kdokoliv jiný, budu ráda.
Zdraví Lenka
 
 
 
 
 
 
 

Monika

Cendo,pokud si ještě neodjel já bych také klidně jela ted v červnu nebo o prázdninách!!! Hned klidně. Platí ještě tento inzerát? Máš nějaký mail? Telefon? Nebo o prázdnínách by to bylo asi myslím lepší!!!! Monika

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: