Spolucestování Asie/ Australie

Nepál březen 2012

Zbyněk

Ahoj,
vcelku na posledni chvili mi odpadl partak na navstevu Nepalu.
V planu je pohodova, nenarocna dovolena. Kathmandu a okoli, Pokhara, NP Chitwan nejspis, Lumbini. Pokud by se nekdo chtel pridat, budu jedine rad, samotnymu se mi totiz nechce. Jedna se o tri tydny, s tridennim mezipristanim v Dilli.
Diky
Zbyněk

Zkušenosti čtenářů

Zuza

Ahoj, jak to mas vyresene s letenkou? a s jakymi naklady pocitas? mozna bych se pridala:-)

Zbyněk
Zuza:

letenka s KLM pres Amster. Tusim 15 600, spolucestujici by preprodal. rezervovana na 20.3
. – 11.4., viza 800 indické, 800 nepalske. ubytovani v levnejch hotylcich, strava na ulici. pocitam celkem cca 700 Eur na tri tydny pobytu.

Zbyněk
Zbyněk:

Odepisoval jsem ve spechu a byl jsem myslenkama jinde. Takze – info plati, zapomnel jsem jenom „ahoj, budu rad, kdyz se pridas, jakou predstavu mas ty?“

Zbyněk

Koukam, ze si tady pisu sam. Kdyby nekdo mel zajem, tak se ozvete. Jinak co se tyka rozpoctu, je to rozpocet pro me, kterej mam vicemene v tyhle cenovy relaci overenej. Vse je na domluve

Lenka

Ahoj, me odpadla partacka, ale ja uz jsem v Indii a do Nepalu mirim tak kolem 10.3. a zpet kolem 10.4. tak bysme se mozna mohli nekde potkat.

Zbyněk
Lenka:

Ahoj Lenko, bohuzel jsem Nepal nakonec zrusil. Preju hodne zazitku. Cau

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: