Spolucestování Asie/ Australie

Nepál 2012/spolucestovatel/ka

Jan Čižinský

Ahoj!
Hledám spolucestovatele/ku do Nepálu 2012 v období půlka října až polovina listopadu. Chtěl bych navštívit oblast Everestu. Lukla, Bc Everest, Cho la, Gokyo, zpět přes Renjo Pass a vesnici Theme. Měl by někdo zájem přidat se na tento trek???

Zkušenosti čtenářů

Ahoj, plánujeme Trek kolem Annapuren v dubnu 2012, hledáme ještě pár lidí, jsme zatím 3, máme už podrobný itinerář cca na 22 dní, jak se to bude dál vyvíjet záleží na počtu lidí, chtěli bysme jet na vlastní triko, informace a kontakty máme, ale pokud bude málo lidí, tak se budeme muset spřáhnout s cestovkou. Každopádně pokud by si měl zájem, tak se můžeme setkat a vše probrat. Jsme ze Vsetína z Moravy.
Pěkný den
Tomáš

M.

AHoj Tomáši, pokud pujde vše podle plánu, kolem dubna bych se mohl do Nepálu přesouvat z Indie a kdyby nebyla žádná překážka, klidně bych se k Vám připojil.
Můžeš mi prosím od mailu napsat nějaké bližší info.
Díky

Lucka

Ahoj Tomáši,

v dubnu příští rok bych taky ráda podnikla nějaký trek, pokud ještě hledáte nějaké spolucestovale, tak bysme to mohli probrat.. já jsem ze Zlína 🙂 Lucka

David

Ahoj Tomáši,

ještě pořád sháníte někoho do party na ten trek kolem Annapuren? Rád bych se přidal! Pošli mi prosím bližší informace. Děkuji!

David

Ahoj Tomáši. Tvůj příspěvěk kde píšeš že hledáte spolucestovatele/ku do Nepálu je sice už trochu starší, ale za zeptání nic nedám. Přesně to co píšeš by mě moc lákalo. Mám v tomto termínu volno a chci někam vyrazit a tohle by bylo přesně to co by se mi líbilo. Je mi 28, aktivně cestuji a chodím po horách, nějaké zkušenosti mám, fyzičku taky a nekomfort spojený s výletem tohoto typu mi nevadí 🙂 Pokud je to ještě aktuální, tak email [email protected] nebo tel. 734 837 905

díky
David

Zdenek Polášek

Ahoj, hledáme spolucestovatele na Annapurna trek + výlet do Chitwanského národního parku, termín polovina října-polovina listopadu 2012. Zatím jsme dva, 25 let…

Eva
Zdenek Polášek:

Ahoj Zdeňku, jak to vypadá s Vaším cestováním na trek okolo Anapuren? jedete nakonec v říjen- listopad?

katerina

Ahoj
Muzes prosim uvest presnejsi informace?
Dekuju
K.

Jana

Ahoj mužeš mi prosím napsat něco bližšího.docela by mě to lákalo Děkuju Jana

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: