Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

Nabízím 5000kč za zprostředkování práce v Německu!!!

MK

Lidi když už to jinak nejde a nechcete nic udělat zadarmo nabízím odměnu 5000kč za zprostředkování práce zaplatím až uvidím smlouvu a bydlení atd ktomu potřebné.Tyto profese kde moc nepotřebuji mluvit mám základy NJ -pomocník,balič a takové různé věci.Díky Pište jen tady.

[move]Nabízím odměnu 5000kč[/move]

PS.PODVODNÍCI NEPIŠTE ANI NEVOLEJTE prokoknu to a neplatím nic dopředu takže se nesnažte.!!!!

Zkušenosti čtenářů

Dobry den, kontakrujte me emailem. S pozdravem MV

MK

Psal jsem vám email ale bez odezvy jakou nabídku práce máte pro mě?

Eva

Dobry den, hledam praci v Nemecku jako pecovatelka ci hospodyne. Jsem pracovita, vesela, vstricna, citliva:-) je mi 33 let, Nemecky jazyk ovladam pasivne, stale se ucim:-) Dekuji za nabidky. EVA:-) email: [email protected]

Jan

Dobrej mam ten samej problem nemužu taky sehnat žadnou praci v německu.
Zajima mne jestli se vam nikdo ozval za tu odměnu 5000kč.
Jestli to zafungovalo tak dam taky 5000kč za sprostředkovani.
a nebo jestli o ničem vite tak mužu dat odmenu vam a mužem třeba makat spolu schanite totiž stejnou praci jako ja.
Budu čekat na vaši odpoved diky.
S pozdravem Jan

Jan

Kontakt na mě je [email protected]

Roman Kopcil

Ahoj,pracuji v Nemecku 13 let,obcasne i v Rakousku.Pokud se chcete nekdo dostat do Nemecka a neznate rec,tak by jste meli zacit v nekvalifikovanych,spatne placenych oborech s ubytovanim.
Umyvac nadobi,pomocny delnik na stavbe,uklizecka pro uklidovou firmu….Zacinate na 1000 € .Nejdulezitejsi je se do zeme dostat a pak zatnout zuby a pomalu se pomoci dobre odvedene prac,pyle a chytrosti dostavat do lepsich pozic (v Tom Co ovladate).Je to opravdu o odrikani a tvrde praci na sobe(ktera se vyplati)
Nemecko je plne dobre i spatne placenych zamestnani ale neni jednoduche pro nemluviciho se k nim dostat.
Doporucuju do Rakouska na zimni sezonu umyvat nadoby(ucit se rec),mzda 1000-1200€ cisteho,ubytovani,strava zdarma,6 dni prace jeden den volna.To je standart.Hledejte na Rolling Pin.at.Tyhle stranky funguji jednoduse.Vyplnite dotaznik a odesilate primo zamestnavatelum v nabidce.Ti vas pak sami kontaktuji telefonicky.(snazit se neco rict)Do dotazniku vyplnte-nemecky umite je trochu nebo vubec.
A hlavne ucte se nemecky uz dnes pokud chcete do Nemecka.Bez reci s vama kazdy vcetne uradu vyj…
Jakmile se do zeme jednou dostanete a nebudete pracovat jenom rukama,ale i hlavou bude vam jenom lip a lip
Jeste jedna rada na zaver.Dulezite je si hned na zacatku uvedomit Proc tam jedete.V mem pripade to byli penize a tomu jsem pak vse podridil.Je hodne tech Co odjedou a duvod poradne ani neznaji.Tihle vetsinou nemaji za par let nic.Chut k praci,penize,zname a to nejhorsi nemaji se kam vratit.
Ale i To je asi zpusob zivota.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: