Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

Nabídka práce – Finanční koordinátor rozvojových projektů

Lenka Chrenščová

Arcidiecézní charita Praha hledá pracovníka do finanční sekce, na pozici
FINANČNÍ KOORDINÁTOR ROZVOJOVÝCH PROJEKTŮ

Místo působení: Praha Nástup: leden/únor 2012
Doba působení: dlouhodobě

Náplň práce:
• Finanční koordinace zejména rozvojových projektů realizovaných v zahraničí
• Příprava rozpočtů a pravidelná kontrola sestavení a čerpání rozpočtů
• Spolupráce s programovými manažery při přípravě, realizaci a vyúčtování projektů
• Evidence a aktualizace bankovních údajů partnerských organizací z rozvojových zemí
• Odpovědnost za platby odesílané do zahraničí (příprava platebních příkazů)
• Dohled nad finančními toky
• Evidence a kontrola účetních dokladů, jejich příprava pro zaúčtování
• Příprava, revize a kontrola dodržování finančních směrnic, pracovních postupů
• Vyúčtování DMS a Veřejných sbírek
• Další finanční administrativní činnost

Váš profil:
• SŠ/VŠ ekonomického zaměření
• Zkušenost s projektovým účetnictvím (státními dotacemi, veřejnými zakázkami)
• Dobrá znalost (podvojného) účetnictví –účetních výkazů, účetních sestav, apod.
• IT dovednosti, velmi dobrá práce v Microsoft Office – Excel, Word
• Anglický jazyk na velmi dobré komunikační úrovni
• Zkušenost s účetním / platebním software a praxe na obdobné pozici výhodou
• Vynikající analytické, administrativní a komunikační schopnosti
• Schopnost rychle se orientovat a samostatně řešit komplexní úlohy
• Iniciativní myšlení, flexibilita
• Vysoká motivace pro práci v neziskovém sektoru
• Orientace v křesťanském prostředí vítána
• Disponibilita pro pracovní cesty do rozvojových zemí

Nabízíme:
• Zajímavou a smysluplnou práci
• Prostor pro seberealizaci a možnost dalšího profesního rozvoje
• Plný úvazek (popř. dle vzájemné dohody), finanční ohodnocení (obvyklé v NNO)
• Nárok na 5 týdnů dovolené, stravenky
• Zázemí silné organizace, která je součástí katolické církve
• Možnost dalšího profesního rozvoje
• Výkon práce převážně v Praze

Doporučení duchovního správce je vítáno.

Vážné zájemce prosíme, aby své životopisy a motivační dopisy zasílali co nejdříve Lence Chrenščové na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Název organizace: Arcidiecézní charita Praha, Rozvojové středisko
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Chrenščová
E-mail: of****@ch************.cz
Telefon: 224 246 519
Adresa: Londýnská 44
120 00 Praha 2

Zkušenosti čtenářů

Arcidiecézní charita Praha hledá pro zdravotnický projekt – nemocnice sv. Karla Lwangy v Buikwe v Ugandě kandidáty na tyto pozice:

• Lékař – internista
• Lékař – chirurg
• Lékař – gynekolog

Požadavky:
• Ukončené lékařské vzdělání
• Minimálně 1 atestace v oboru
• Minimálně 3 roky praxe v oboru
• Výborná angličtina – slovem i písmem
• Výborné komunikační dovednosti
• Zájem o práci v rozvojové zemi
• Doba působení minimálně 6 měsíců

Nabízíme:
• Možnost stabilního pracovního poměru s dlouhodobým výhledem
• Samostatnou a dynamickou práci s možností vlastního rozvoje
• Termín odjezdu do Ugandy únor/březen 2012
• Zázemí silné církevní organizace

Více informací o projektu naleznete na http://nemocniceuganda.cz/

V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis a motivační dopis (max. 1 strana A4) na emailovou adresu: of****@ch************.cz.
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Chrenščová.

Nebo volejte pro více informací na: 737 670 795