Spolucestování Asie/ Australie

Na koni Asii leto 2010

David 29 jizni cechy

Ahoj Lidicky
Pokud vse dobre pujde a ja vydrzim v Cine do leta roku 2010 chtel bych se pote vydat zpet do evropy na koni,muze to znit silene ale sem optimistou,popripade pokud presprilis komplikovany,pak dostat se do Kyrgyzstanu z vychodu a ten pak preject na koni na zapada- o tom jiz informace mam a da se pomerne bez problemu.Kun s vybavou a s technickou :)kolem 1000 Ecek ovsem s moznosti oper prodat na zapadokyrgyzskych dobytcich trzich.Pokud mate tedy vic napadu co a jak by se dalo delat nez myslenky na to co by se mohlo stat, pak se ozvete.Obcas sem na koni jel, ale nejsem zadnej profik.
Drzte se a Ceste Zdar

Zkušenosti čtenářů

Darča

Tyyyy jo Davide, to je napad:) ne fakt, mrzi me,ze se nemuzu hned prihlasit,ale nejsou penizky..Jen si myslim,ze bys nemel zapominat na myslenky typu,co by se mohlo stat,protoze trosku silene to je. Asijsti konici jsou jini nez u nas,nauceni na jine povely,styl jizdy..ja chtela vzdy prejet Mongolsko na koni,ty jdes jeste dal..no pak jsem na mongolskem koni sedela jeden den a bylo to teda fakt intenzivni:) a to jezdim od 10ti let a je to fakt vasen. Tak bych jen poradila,abys zkusil jet s nekym,kdo konim opravdu dobre rozumi,rozezna ty spravne ke koupi atd atd. Dal si myslim,ze vas budou lide lepe prijimat,o zazitky nouze nebude. Tak at to vyjde,hodne zdaru! Jo,a muzu se zepatat,co delas v Cine?vratila jsem se na jare z Vietnamu a rada bych se zas nekam vrtla..diky a mej se
Darca

David 29 jizni cechy
Darča:

Ahooj a diky moc za rady, to vis vydycky to neni jednoduchy aby clovek nasel nejakyho zoologa, proto budu mit asi vetsi stesti v tom abych nasel dobrodruha.No uvidim jak se to vse vyvrbi ,to vis penez taky moc neni ale rek sem si ze dokud bude posledni koruna tak to bude do cestovani,proto taky jedu do Ciny a chtel bych tam do skoly aspon na chvilku abych chytil aspon zaklady Cinstiny.
Mej se pekne a dovidenia

Petr Pfeifer
David 29 jizni cechy:

Ahoj, já mám v létě vplánu něco podobného do Asie jedu autem až k Pacifiku a Kyrgistán chci projet na koňi v podhůří Pamiru Altajským údolím. Zhruba od Dushanbe do Oše. Už jsem tam letos byl na Pik Leninoj a je to paráda. Akorát nikde nemohu sehnat kontakt na „koně“ co vím s CK tak to je vše turistické a jednotlivě nepučujou. Máš nějaké info kde se dá koupit? Já tam tento rok dobitčí trhy neviděl. Jestli máš zájem můžem se spojit a projet KYRG. společně Petr

David
Petr Pfeifer:

Cau Petre,jeste sem v Kyrgyzstanu nebyl,ale mluvil sem s kamosem co tam byl a rikal ze by to nemel byt problem sehnat kone na dobytcim trhu, byl na vychode zeme a potkal jich prej nekolik letos a na ruskych strankach sem taky neco nasel, taky mi pripomel ze me bude stat kolem 1000 eur ale s moznosti dalsiho prodeje takze asi uplne jednoduchuy to vybrat nebude ,ale zase uplne strasny taky ne.
Zustan v kontaktu, a v lete se tam potkame ja pojedu z Ciny,pokud bys byl nekde v centralni Cine tak se taky ozvy.
Zatim ceste zdar

myska

ahoj david,poslala som ti maila ale sa vratil, ak chces ozvi sa na myska75(zavinac)yahoo.ca, peace

Nanu

Ahoj, chci se zeptat, zda jsi opravdu jel a jak vše dopadlo? Já se chystám vyrazit s kamarádkou po střední s koňským povozem asi do Itálie, co si o tom myslíte? A jak jsi řešil úpravu kopyt koně?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: