Spolucestování Afrika

Maroko září 2012

Míša

Ahoj cestovatelé, jsme já (30), moje ségra (28) a její přítel (30) a máme už téměř naplánovanou cestu do Maroka. Let levně s easyJetem 6.9. do Casablancy a 25.9. zpět z Agadiru a mezi tím spoustu legrace – města, památky, pouště, cedrové háje s makaky, oázy, výstup na Jebel Toubkal a další čtyřtisícovky, vodopády a třeba i den dva na pláži, prostě od všeho kousek. Chybí nám ale čtvrtý do auta, stanu, na snížení nákladů a na zvýšení koeficientu srandy.
Kdybyste měl někdo zájem, pište na mail 🙂

Zkušenosti čtenářů

Ondra

Platí to ještě? Jednou už jsem tuhle trasu dal,ale šel bych do toho znova.

Hana

Ahoj, my by jsme se mozna s pritlelem pridali, ale jsme dva, takze kdyby se chteli pridat jeste dalsi dva, tak koeficient srandy by byl uzasny 🙂

Tereza
Hana:

Ahoj, kdy to plánujete? my se chystáme s kamarádkou v půlce září.

Jirka

Ahoj, chci tam jet stejnou trasu se stejnou náplní v pozdějším termínu. Můžu poprosit o kontakt pro sdělení zkušeností po návratu? Mějte se. Jirka

Libor74
Jirka:

Ahoj všem.
Jak jsem již psal v jiném vlákně, bohužel moji vybraní spolucestující nakonec cestu do Maroka zrušili, ale já bych stále jel. V plánu mám cca 14 dní v říjnu (ale klidně se přizpůsobím), letenky na tento termín jsou z Berlína do Agadiru nebo Marrakeche za necelých 200 € včetně zavazadla a poplatků. Cestu do Berlína lze pořídit poměrně snadno a pohodlně vlakem za pár hodin. Plánuji jed spíše do pouště než na pobřeží, vynechat Cassablancu a podobná města. Zkrátka spíše venkov. Spaní v levnějších hotelích a doprava místními prostředky – bus, taxi, stop, jednoduše low-cost. Pokud by se někdo chtěl přidat piště na e-mail.

Andrej
Libor74:

Ahoj, rád bych se připojil jestli je to ješte možné, prosim o zaslani podrobnostim na muj mail.
Děkuji
Andrej

Berberka
Andrej:

Ahoj, jedeme do jižního Maroka v prosinci – výprava na cca 14 dní – přes hory na poušť, návštěvy vesnic v horách i na poušti, pak přes Anti Atlas k pobřeží. Zázemí terénního speciálu s vybavením (vaření atd.). Hledáme ještě pár lidí, kteří by se přidali. Příjemná teplota kolem 20°C, takže už i na dunách únosné a hlavně pryč z plískanic…Bližší info zašlu na email.

Andrej

Ahoj, rád bych se připojil, jestli máte ješte nějaké volné místo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: