Spolucestování Afrika

MAROKO vlastním vozem a na vlastní pěst – cca od půlky/konce dubna do konce června/začátku července 2016

Honza

Ahojda,
po zimní sezónní práci v rakouských Alpách, tak jako každý rok už popáté, vyrážím v létě na toulky do světa.
Letos padla volba na MAROKO, neboť jsem ještě nebyl pořádně v Africe.
Pro pohodlnost a dostatek svobody pojedu po vlastní ose, tedy vlastním automobilem.
Jsem horal, (horo)lezec amatér, turista a milovník opuštěných a méně profláklých destinací. Taky hledám trošku kešky, ale jen když je možnost a nálada. Upřednostňuji tedy batůžkaření daleko od normálních turistů před ruchem velkoměst a bílých plážích (i když na ty občas asi taky dojde). Cestuji low-cost, tj. se stanem, případně hamakou; ubytovací zařízení obvykle míjím bez zájmu.
Hledám někoho, kdo by se chtěl přidat na cestu, nebo klidně jen část. Do auta (Oktávky) se velmi pohodlně vejdou 3 lidi s plnou polní, a pokud se nás najde víc, maximálně máme 5 míst k sezení – budem se mačkat, ale zas to vyjde levnější a bude třeba více srandy.
Je mi 30 let a myslím si, že jsem docela pohodový milý spolucestovatel, který má už něco za sebou (a snad ještě před sebou) a který si rád užívá života!!!
Rozhodně je plánu Jabal Tubkal a popřípadě jiné hory, a pokud se najde někdo, kde leze, někde bych zalezl, není to ale podmínkou!!!
Budu se těšit na případné vejletníky!!!
PIšte na mail (je to rychlejší): ho*********@se****.cz

Zkušenosti čtenářů

Honza

S ohledem na velký (ne)zájem se pro letošek Maroko ruší a pojede se do Alp, Tater a možná že i Černobylu 😉
Omlouvám se všem, které jsem mystifikoval! Nedělám to často 😉
Honza, autor příspěvku

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: