Spolucestování Afrika

Maroko, srpen 2019

Patrik

Ahoj,naposledy zde píši a to proto, neboť hledám spolucestovatele / spolucestovatelku!!! 😀 Je možné také větší skupinka.Nebudu se moc rozepisovat, ale jedná se o cestu do Maroka a to v období od 2. do 21. srpna, pokud se Vám to zdá příliš dlouho, tak není problém pro Vás cestu přizpůsobit.. Můžete zde být klidně 10 dnů :-)V Maroku jsem již jednou byl a to 10 dnů, takže zkušenosti nějaké jsou. Mám zde i pár přátel a co je vlastně mým plánem? Abych řekl pravdu, tak plán určitý mám a to zejména z hlediska toho, abych se zbytečně nevracel a neztrácel tak drahocený čas a finance. Ovšem mám mnoho míst, které bych chtěl vidět a ty jsou zejména tvořeny, jako body na mapě. Všechno Vám ukáži, při první schůzce, která je podmínkou….Něco o mně… Je mi téměř 26 let. Cestuji stylem, jako just go… Rád vychledávám dobrodružství a nevadí mně ani moc řešit krizové situace, vždy bych rád vyřešil vše s klidnou hlavou.. 🙂 Nooo, píši zase moc.. Rozepíši se koho hledám a zbytek e-mailem, popř. při osobním setkání, budu se těšit.Hledám:Věkově přibližně stejné lidi – věkově rozdíl max 10 let.Musíte respektovat místní kulturu a zvyky.Umět činit kompromisy.Nebýt leniví (být schopní ujít alespoň pár km).Nehledat, proč něco nejde, ale snažit se aby něco šlo… Prostě mít z každého dne nějaký zážitek, byt třeba sebemenší :-)Nevyhledávat pouze luxus, být zvyklý také na skromnější ubytování,…. Pokud budete mít zájem napiště mně na tel.: 605 012 109 nebo nejlépe na e-mail: Pa*****@se****.czAhoj!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: