Spolucestování Afrika

Maroko, srpen 2019

Patrik

Ahoj,
hledám spolucestovatele / spolucestovatelku do Maroka (nebo skupinku lidí) – ovšem nejlépe maximálně 3, abychom byli sudý počet. Eventuálně by se dalo domluvit lichý počet, ovšem maximálně (se mnou) 5 lidí.Je mi 25, termín odjezdu 2.8.-22.8.2019 (dá se upravit dle domluvy).V Maroku jsem již jednou byl 10 dnů a tak nějaké zkušenosti mám. Cestoval jsem bez cestovky a „bez jakýchkoliv plánů“ rozhodoval jsem se svobodně a téměř denně.Hledám někoho, koho láká podobný styl cestování. Garantuji, že budete mít nezapomenutelné vzpomínky. 🙂 Podrobnější informace např. ohledně cen Vám mohu poskytnout přes e-mail viz níže.Koho hledám? Takže určitě Vás musí lákat podobný styl cestování. Dále byste měli splňovat tyto požadavky:- nebýt lenivý, být schopný ujít pár km pěšky (osobně lidi neženu a také to beru jako odpočinkouvou dovolenou, tzn. není problém se domluvit a v nějakém městě zůstat třeba 3 dny; klidný spánek a nemusíme vždy vstávat brzo).- RESPEKTOVAT MÍSTNÍ KULTURU
– umět se rozumně domluvit a vždy najít společné řešení (např. v plánu cesty nebo v krizových situacích, které nastat samozřejmě mohou).
– úsměv ve tváři 🙂
– Dále vše zodpovím e-mailem, čím více píši, tím méně lidí to čte. Jooo, ještě jednou podmínkou je, abychom se alespoň jednou osobně viděli… Člověk se tak nejlépe pozná a první dojem rozhodne, jestli ano, či nikoliv 🙂 E-mail: Pa*****@se****.cz, tel.: 605012109 – preferuji e-mail.  Pokud by byl zájem, tak poté mohu dát kontakty na některé lidi, kteří již se mnou cestovali a mohou říci názor na mě. 🙂
Nemám problém s tím vidět některá města znovu a ukázat Vám ty nejzajmavější místa.Budu se těšit, ahoj!

Zkušenosti čtenářů

ahoj

Ahoj,
já bych lidně i vyrazil pokud nebude vadit že jsem důchodce. pokud ne rád se přidám. Honza 60+

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: