Spolucestování Afrika

Maroko přelom 2019/2020

Roman

Ahojte! Přes Vánoce chci jet do Maroka na 18 dní včetně cest tam a zpět. Mám již koupenou letenku do Marrakeše a to zpáteční za 6.000,-Kč. Jedu 19.12.÷5.1., lety jsou přímé z Prahy. Chci jet toto: Marrakeš-Rabat a Salé-Meknes včetně Volubilis a Mulaj Idrís-Fés (toto vše vlaky, popřípadě lokálními busy a MHD), a dále oblast kaseb Ouarzazate-údolí Dráa… tady uvidím dle toho, zda nás bude více a pronajmeme si auto (pak by toho šlo více včetně Dadés, Todra), nebo zase autobusy. Jak by se jelo bych případně vyspecifikoval blíže osobně, emailem.
Hledám tak 2-3 lidi, kteří by chtěli absolvovat to samé. Města jsou kultůra, archtektura, …, oblast kaseb to samé, ale ne městské a navíc krásná příroda a venkov. Všude navíc dobré jídlo a jiní lidé.
Co se týče peněz, tak bez případného auta a letenky by to bylo za cca 25.000,-Kč, záleží ale samo jak se utrácí… (kolik limonád vypiješ, kolik památek dáš…).
Já nejsem průvodce, takže mně se nic nedává. Cestu naplánujeme spolu. Kontakt: Roman.cestovatel-zavináč-email.cz.
 

Zkušenosti čtenářů

Martin

Ahoj,
já bych klidně i vyrazil. Máš už nějaké lidičky? Martin

Roman

Ahoj.
Napiš mi prosím na ten email. Už se ozvali 2 lidi. Roman

ahoj

Ahoj,
také bych měl zájem, hledám někoho podobného už dlouho a plánuji to také dlouho. Hned ti jdu napsat na mail. Snad je inzerát i mail stále aktuální. Richard

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: