Spolucestování Afrika

Maroko – low-cost, aktivně, dobrodružně, duben 2015, 16dní

Radomír Čížek

Ahoj všichni,
chtěl bych příští rok v dubnu navštívit Maroko. Zatím podle cen letenek se jako nejpravděpodobnější jeví letět s Easyjet z Prahy s přestupem v Miláně (a 1 nocí na letišti při cestě tam), momentálně zpáteční letenka z Prahy za 5.080 Kč (od 8. do 24.4.).

Plán – Marakéš, trek v okolí Djebel Toubkalu, na kolech soutěskou Dades, údolím růží a pohořím Djebel Saghro, noc v dunách Erg Chebbi, Ouarzazate, Ait Ben Haddou, vodopády Ouzoud, možná Kasablanka… Pokud by se nás našlo více, možnost půjčit si auto. Detaily cesty samozřejmě po dohodě, ideálně po osobní schůzce v čechách, příp. přes Facebook.

Ubytování – zdarma u místních v rámci komunity CouchSurfing, na treku ve stanu nebo u místních.

Je mi 28let, jsem ze Šumperka, pracuju jako hokejový trenér a překladatel knih, pohodář, optimista, mám rád vytrvalostní sporty a cestování na vlastní pěst, poznávání nových lidí.

Zájemci volejte prosím na tel. 605 556 524, nebo pište na [email protected], nebo mě kontaktujte přes Facebook (www.facebook.com/radomir.cizek).

Mějte se a těším se na případné setkání.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: