Spolucestování Afrika

Maroko jaro 2014

Martina

Ahoj, je tu někdo, kdo má rád orient, tak jako já a vydal by se na jaře 2014 do Maroka – určitě do Marakéše, zbytek je na dohodě…cca na 2 týdny..jsem z Prahy

Zkušenosti čtenářů

Jindra

Ahoj Marťo,

na jaře plánuju Maroko. Chci do hor na Atlas. Jestli by se Ti to líbilo můžeme se domluvit.

Jindra

Danca
Jindra:

Ahoj Jindro ,pokud to na tebe neni brzo 18.01.2014 letim do Maroka na 14 dni ,planuju projet Anti Atlas ( z Agadiru -Tafraoute-Amtoudi -Zagora- Merzouga-Ouarzazate-Marakech) Zkusenosti s cestovanim mam ,anglictinu tez ,je to moje druha cesta do teto oblasti .danieladzavinacseznam.cz

Berberka
Jindra:

Ahoj, nejspíš budu pár dní v Atlase v dubnu nebo květnu – ráda bych si vyšlápla Toubkal a navštívila známé, kteří tu žijí .. Větší cestu pak plánuju na léto, blbej termín, ale dovolená si nevybírá …Už máte nějaký přesnější plán cesty a termín?? Pojedu už po sedmé ..je to prostě země, která chytne a nepustí …,-DD

Martina

Ahoj Jindro, nakonec to vypadá, že nejdříve bych mohla do Maroka tak na podzim 2014. Jelikož se mi na začátek roku 2014 naskytla jiná cestovatelská příležitost – Vietnam.

Marketa
Martina:

Ahojky, trochu z jineho soudku, ale pokud by se tu nasel nekdo kdo by v neblizsich tydnech chtel cca na tyden do Alzirska – Kabylie, dejte vedet, jedu na navstevu, ale vic lidi vetsi jistota. Diky…

Berberka
Marketa:

Martino, a nechceš to spáchat v druhé půlce července?? Mám už v hlavě hrubý plán, chtěla bych i na Západní Saharu, ale i něco z Maroka …

tom

zdar. kdyby teda někdo jel někdy v březnu nebo dubnu třeba na dva týdny na Atlas, dejte vědět.

Zbynda
tom:

Ahoj Tome,

je to porad aktualni?
Neco velmi podobneho planujeme take. Letecky a potom do atlasu. Popravde jeste nemam vymyslene mista kam a jak, ale tohle se v te zemi moc ani neda 🙂

Kazdopadne se ozvi a treba neco domluvime.

Radůza ...
Zbynda:

Ahoj ..kdybyste potřebovali radu nebo jen chtěli navštívit super člověka ..mám v Atlase pod Toubkalem známého ..je to rodilý Berber, vyzná se a rád si pokecá s turisty ..,-D Kdyžtak více na e-mail …

Ondřej
Zbynda:

ahoj Zbyndo, dohodli jste se nakonec nějak?..já se chystám do Maroka druhou polovinu května,jestli se nechcete přidat, pokud nepojedete v tom březnu/dubnu..

tonda
Ondřej:

ahoj Ondro.jel bych take rád do maroka v tuhle dobu. Jestli sháníš partáka, přidal bych se. Kdyztak se dál mužem domlouvat přes mail.dík za odpověd.
[email protected]

Ada
Ondřej:

Ahoj!
Ja sa tiez chystam v kvetnu. konkretne 19.5-4.6. zatial nemam s kym, letim milano -marakesh. keby nieco tak mail [email protected]

Mišule
tom:

Ahoj Tome, letim 25.3., navrat 8.4. . Ještě platí nabídka na to se přidat, nebo už máš partáka?

J.K.

Ahoj Martino,

planuji něco podobného, můžeš nechat na seba maila. diky

J.K.

Olda

Kdo by jel Maroko,mám letenky na 31.1.-9.2.2014. Přidá se někdo?:-)

Vojti

No asi píšu pozdě. Ale kdyby jel někdo v období duben/první půlka května cca na 14 dní a chtěl by si dát cca půl na půl Atlas a nějaké ty další atraktivity Maroka, tak ať dá vědět na mail. Ale jen za podmínek, že by se dala sehnat letenka za rozumnou cenu (ze střední Evropy). Má někdo info o levných letenkách do Maroka?

mia
Vojti:

Vojti napis mi prosim do mailu viac. Mozna zacatek kvetna by mne zajimal, nebo tak nak. Marina

Vašek

Hola hoj,do Maroka se chci již nějaký ten rok vydat, tak snad letos to už konečně vyjde. Pokud tam máte někdo namířeno tak se orčo ozvěte, můžeme spojit síly. Moje časové možnosti jsou od půlky dubna do září. Vašek

Zdenek

Bude někdo z Vas v Maroku 20.-28.4.??
Mam letenku a jedu sam tak hledam kdo by se přidal.
[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: