Spolucestování Afrika

Maroko – duben 2013

Martina (28)

Ahoj všem,

ráda bych vyrazila koncem dubna do Maroka alespoň na 2-3 týdny. Ráda bych strávila chvíli u pobřeží Atlantiku u moře (Casablanca, Rabat). Určitě bych chtěla vidět města Meknes, Fes, určitě Marrakéš, kde bych klidně strávila i více dní a nasávala atmosféru. Kdyby se přidal někdo zkušenější, tak bych možná zkusila i Atlas (Djebel Toubkal) a ráda bych viděla pravou písečnou poušť Sahary.
Přidá se někdo?

Martina

Zkušenosti čtenářů

Ondra

Ahoj,
Maroko mě láká. Nejen města, ale hlavně hory, příroda, možná i něco málo na motorce..
Odkud jsi? Já brňák..

tom
Ondra:

ahoj oba, taky mě láká maroko, tak březen, duben, tak na týden, 10 dní a sice pořádně do hor. jestli se zde v představách rozcházíme, tak mi prosím dejte aspoň vědět, pokud seženete nějaký výhodný letenky

Martina
tom:

Jsem z Prahy 🙂
Týden mně přijde právě hrozně málo, myslím, že min. 14 je potřeba, aby člověk trochu nasál atmosféru (10 dní opravdu s odřenýma ušima) :-)..Já ráda moře, města, přírodu i lidi…miluji vůně orientu..A jak jsem psala zkusila bych i ten Atlas, ale moc zkušený horal nejsem…10 dní v horách pro mě asi není.
Každopádně určitě je vše na dohodě. Jsem na mailu [email protected]
A budu se těšit na případnou zprávu.

Martina

Martin
Martina:

Ahoj,
mám v plánu rovněž navštívit Maroko koncem dubna na 2-3 týdny. Chtěl bych poznat místní kulturu a navštívit i pohoří Atlas (stačil by asi týden v horách). Zatím jsem cestoval s kamarády, ti ale nemůžou, protože čekají přírůstek do rodiny. Bydlím v Praze, tudíž by jsme se mohli sejít a případně prodiskutovat co od cesty očekáváme. Děkuji za zprávu.

Martin

Berberka
Martin:

Ahoj, začátkem dubna chystáme okruh Marokem (hory Atlasu, poušť i královská města), zakončený až na severu. Jedeme v terénním speciálu, jezdíme mimo obvyklé trasy, potkáváme se s místními…Hledáme lidi, kteří se chtějí přidat. Bližší podrobnosti pošlu na email (je pod jménem).

Zdeněk

Ahoj..presne to co pises bych rad absolvoval tez i termin sedi 🙂 Koukal jsem letenky se daji koupit z Milana do Marakeshe okolo 100 eur nebo ma byt prima linka primo marockeho dopravce z Prahy od 17 unora ale podle me to nebude moc levne..Jo jsem taky z Prahy a je mi 29 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: