Spolucestování Afrika

Maroko březen/duben 2008

Jaja

Ahojte, chtěla bych koncem března tak na 3 týdny do Maroka (bez cestovky, low-budget) Najde se někdo, kdo by se připojil?

Zkušenosti čtenářů

Ondra

Ahj jajo, já se nepřipojím ale dovolím si poradit. Z Brna jsou strasně levné letenky do Girony a z Girony to lítá do Fesu nebo Marakeše kolem 4000,- se vším všudy
(www.ryanair.com) šťastnou cestu a kdybys chtěla poradit (byl jsem tam dva měsíce v září a řijnu) tak se ozvy,

Vojta
Ondra:

Loni zhruba ve stejny termin jsme se dostali do Maroka a zpet dohromady za necele 4000: Praha – Berlin se Student Agency a Berlin – Madrid a Madrid – Marrakech letecky s easyjet.com. Nazpatek podobne, akorat odlet z Casablancy. Bylo ovsem potreba zajistit si ty letenky dost dopredu, tak na to kdyztak kouknete.

Jaja
Vojta:

dik,zkusim skoukout co bude možné:) Jen s tím blokováním dopředu… Moc se mi do Maroka nechce samotné, tak jsem si říkala, kdyby se našel fajn človíček, že bloknem letenky,až se domluvíme… Kdo tam byl – jaké máte zkušenosti, když v Maroku cestuje holka sama??? Nejsem si jistá, jestli je to dobrý nápad?:)

Jana
Jaja:

Jaja, pokud si budeš hlídat letenky, tak se dá udělat Maroko s Ryanairem opravdu hodně lacino. Dokonce mi to v jakémsi termínu z Brna přes španělskou Gironu vycházelo na nějakých 1500 kč. vč. poplatků tam i zpět….Co se týče cestování samotné holky, tak nevím nevím. Po městech by to jistě problém nebyl (chodila jsem sama i po setmění), ale do pouště a na vesnice bych si to netroufla.

Lenka
Ondra:

Ahoj Ondro,taky jsme si vyhledli ryanair z Girony:-)chystame se do Maroka v pulce dubna-asi tak devet dni,rychly utek z reality skoly a prace..Kdybys mel nejake info a doporuceni, co a jak, co delat a nedelat,kde se ubytovat, jak se domlouvat-predpokladam rukama a nohama.. tak mi prosim dej vedet na:bi****@se****.Moc dik!!

Terka
Ondra:

ahoj, chtěla bych letět do Maroka v první půlce dubna, nemohl by jsi mi poradit s letenkou a i jiný info nebo knížky a tak..? díky Terka
pa**********@se****.cz

Romča

Čauky,já bych se určitě přidala,ale mohla bych až začátkem dubna a jen tak na 14dní…….Romča

Jaja
Romča:

Romčo, jedině by ses někde připojila, chtěla bych ty 3 týdny, v půli dubna nejpozději potřebuji být zpět… Ondřeji, dík moc za tip, zkusím na to kouknout:)

Dana
Romča:

Romčo, mě by taky vyhovovalo tak 10-14 dnů začátkem dubna. Kdyžtak se ozvi na mail

Haka
Romča:

Dano a Romčo, taky bych mohla začátkem dubna, maximálně na dva týdny….kdyžtak se mi ozvěte 🙂

tomas

pozdravec rad bych se dal do kopy s nekym kdo by rad do maroka ,mauritania senegal pak dal lodostop jizni amerika nebo asia cele tak na rok dva hmm…

julka

Ahojte,,ja letim rezaz vo stvrtok do maroka-marakesh, letenku mam za 35OO, ale ja letim z dublimu do londyna a z londyna do marakesa s ryanair.Ide tam volakto aj tento tyzden?moze sa pridat

petr

Ahoj,chystam se nekdy v breznu taky do Maroka a rad bych se k nekomu pridal,popr.se jen zeptal,za kolik nekdo v posl.dobe poridil letenku a zda-li mi tam angl.bude k necemu dobra,nebo se tam clovek domlumi jen franc? Dik, pe*****@se****.cz

Dana
petr:

Ahoj Petře, my jedem ve čtyřech 4.4. Letenky máme od Ryanair asi za 4 200 kč z Brna, ale máme jeden den v Gironě kvůli nenavazujícímu spoji.Netuším jak je to tam s angličtinou, ale řekla bych že nic moc. Budem spoléhat na ruce a nohy.

tomas
petr:

cau petre anglina ti dobra bude zvlast v takove turistarne jako je marrakes ,fes nebo agadir.je to spis takove hawa ju ,we kom from jak kdo .narazis taky na takove co to maji zmakle a makaji pro turist.pruvodce ti drmoli nekeri aj cesky ale to se moc nevidi(neslysi) 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: