Spolucestování Afrika

Maroko 5.9-20.9.2013

Jan Sigmund

Čégo,
s 3 kámošema letíme v termínu 5.9-20.9 do Marakeše z Milána. Píšu sem proto, že ani jeden z nás neumí arabsky či italsky a rádi bychom se případně spojili síly s nějakou druhou výpravou. V plánu máme na záčátek tak na 2 až 3 dny Marakeš, pak vypujčení auta směr hory. Tady nějakej výšlap, možná na Džabal Tubkal. Poté bychom rádi vyděli opravdovou písečnou poušť, berberskou vesnici a pak vyzevlili u moře a zkusili surf. Tak pokud vás někoho takovýhle výlet zaujal, tak se určitě ozvěte
ps: Pokud navíc umíte arabsky nebo francouzsky, tak k tomu budete ještě asi i naše záchrana
pps:
Zpáteční letenky na tenhle termín s jednou krosnou ve dvou vycházejí
ppps:
Případně odepište na výše uvedený email

Zkušenosti čtenářů

Sorry, s tou italštinou jsem se přepsal – myslel sem francouzštinu.

Pavel Malý

A na kolik vycházejí ty letenky?

Pavel Malý:

Pardón, jsem z toho zkouškového nějakej roztěkanej. Ty letenky vycházejí na cca. 3700kč zpáteční.

suzanietta

a letenky vycházejí za 3700 pro dva? A jak se vypravíte do Milána, už máte nějaké plány? 🙂 Jinak do Maroka se chystáme v podobném termínu – asi od 7. do 22. a co se týče domluvy, tak AJ tam stačí akorát 🙂 už jsem tam jednou byla… ale spíš mě zajímá jak se tam tento rok dostat levně :-/ chtěla jsem letět z německa s ryanrair, ale asi se zas prodraží ta cesta do německa, když chceme letět jenom ve dvou… Takže taky scháním někoho kdo by tam v tomto termínu jel… aspoň aby cesta byla levnější 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: