Spolucestování Afrika

MAROKO – 2 týdny v září 2010

Kaci

Ahoj,
nechtěl bystě někdo do Maroka, tak na 10-14 dní, ideálně v druhé půlce září? Fez, Meknes, Marakéš, poušť a vodopády… Tam a zpět low cost airolinkama, po Maroku vlaky nebo busy, spát v levnějších hotýlcích… K.

Zkušenosti čtenářů

Jarda

Ahoj Kaci,
Maroko bych si rád zopakoval …
Ryanair nabízí akci s pevnými daty 10.11. – 17.11.2010
s odletem z Frankfurtu – do Agadiru a zpět, pro dva za 2805 Kč. To je dost zajímavé …
Písni na mail , díky Jarda.

Jitka
Jarda:

ahoj, toto zní dobře, dáme to dohromady? Jitka1410&centrum, díky a mejte se

Jarda
Jitka:

No asi na tom datu tak nezáleží, ale ta nabídka 2800/2os mne oslovila a mám v Maroku rest, v březnu před čtyřmi lety se mi nepodařilo zdolat Toubkal … :-((
Jarda

Michala
Jitka:

to zna super , jitko co dve holky , a najit k sobe dva chlapy? urco bych to brala za tu cenu ….

Kaci
Jarda:

Ahoj,
raději bych to září, možná by to šlo i později, ale to teď nevím. Na druhou půlku září jsou levný letenky taky… i když takhle ne.
Kaci

Jitka
Jarda:

Ahoj, trosku jsem se v diskuzi ztratila. Ta akce na letenky od 10.11. – 17.11.2010, jak psal Jarda, vypadá velmi zajímavě. Jel byste někdo tedy v tomto termínu? Ještě by se přidal jeden kamarád.
Ozvěte se, díky moc.
Jitka

zdenek

ahoj, já bych jel – jaký je plán cesty? můžu jen na 2 týdny. děkuji, zdenek

zdenek
zdenek:

promiň, plán už čtu nahoře 🙂 je to přesně co bych chtěl vidět. druhá půlka září je OK. ahoj, zdenek

Miroslav Sečkář

Ahoj všichni,
do Maroka letím od 23.9. do 21.9. (letenky už mám koupené). Plán cesty na měsíc je Djebel Toubkal, Sahara, a zbytek měta a památky (Marakéš, Fes, Casablanca, Meknes. vodopády atd.).
V případě vašeho zájmu bychom mohli třeba část cesty zkombinovat, ve více se to lépe táhne:)
Kdyžtak písněte na mi*************@se****.cz
Mira

Kaci
Miroslav Sečkář:

Ještě plís ten termín – letíš v srpnu nebo v září?

Miroslav Sečkář
Kaci:

A jo, koukám, že mám chybu v datech. Letím 23.9., vracím se 21.10.

madetta

Ahojte, hledam spolucestovatele do Maroka v přesném termínu 29.9 – 6.10 s tim, ze se letí přes Miláno, kde se počítá s přespáním.
muj email je ma*****@se****.cz

Cyil

Ahoj,

co takhle na 2tydny do Maroka na prelomu roku, pres silvestra ? resp. neni to malo jen na 2 tydny ?

honza
Cyil:

dva tydny staci ale vic je lepsi 🙂 v maroku jsme byl uz loni. letos doletim 6.9. do marakeshe kde se sejdu se segrou a kamaradkou. pak toubkal a pomalu na sever. jestli jste nekde pobliz v ty dobe a chcete se potkat nebo spoluztravit kus cesty klidne dejte vedet. raskarkapak post.cz

Cyril

fain..zari nestiham pochopitelne

dejte nekdo zpravu sem, kdybyste chteli na prelomu roku do maroka

jak nejlevneji letadlem, resp. pres koho tam litate ?

Miroslav Seckar
Cyril:

Ahoj,
doporučuji letenky s Ryanair přes Milano do Marakeshe, je to vazne za par. Urcite to do Milana lita z Bratislavy (Praha nevim) a ted tu linku budou otvirat i z Brna.
Btw. já kombinoval dva lowcosty, z Prahy Wizair do Madridu a z Madridu Ryanair do Marakese, nicmene dva mesice pred odletem mi Wizair zrusil let. Nemile. Nespolehat na ne!

Petr
Cyril:

Ahoj, premyslim kam na prelomu roku 18.12-2.1. a Maroko by mohla byt levna alternativa. Petr

Miroslav Seckar

Ahoj,
stále se nenajde nikdo, kdo by spojil cesty Marokem v termínu od 23.9. do 21.10., třeba jen na část cesty?
Mira

Cyril

Diky za tip Miro !

Hannah

ahoj,
zaujala mě vaše diskuze o maroku, určitě bych jela, …bud po novém roce – to můžu na delší dobu nebo i teď,ale to budu vědět vice po 21.9…pokud někdo plánujete nějakou cestu a máte zájem o spolucestovatele tak se určitě ozvěte…:)
h.

Kaci
Hannah:

Tam sem pak kdyžtak písni, já tu druhou půlku září asi nezvládnou, tak bychom to třeba daly dohromady na říjen 🙂 a třeba se přidá i někdo další tady z diskuze…

Ivet
Hannah:

Ahoj vsichni, uz delsi dobu me Maroko laka, ale kdyz jsem zrovna mela prilozitost jet, tak jsem nesehnala spolecnost. Vcera jsem dostala echo od kamarada, ze jsou v rijnu vyhodne letenky Bratislava – Milan – Tangier. Pokud by se koupily brzy, tak by to vyslo do dvou tisic tam i zpet. Mohla bych jet nejdriv 8.rijna na tyden az dva. Kdyby to nekoho zaujalo, dejte mi prosim vedet tady na diskuzi nebo mi napiste mail, opravdu bych ocenila spolucestovatele/cestovatelku 🙂 Dekuju. P.S. Specha, ptz si musim zazadat o dovolenou a musim vedet co nejdriv, jestli pojedu nebo ne 😉

Miroslav Sečkář
Ivet:

Ahoj,
jen pro info, z Milana to lítá i do Marakéše a myslím i Fesu. To bych řekl, že je trošku zajímavější volba.
PS: škoda, že jsi se neozvala dříve, já jedu do Maroka od 23.9. do 21.10., mohli jsme kus cesty spojit.
Mira

Butthead:)
Miroslav Sečkář:

Prosim o odpoved na muj dotaz, odpovidajici memu nicku – kde to proboha hledate a jak delate rezervacku?? Myslim, ze nejsem uplny trotl, ale uz s tim dost dlouho bojuju, ale nemuzu se na zadne stranky s temahle cenama dostat. Tak pls poradte, taky bych chtel za tyhle prachy do Maroka letet:)
Mockrat dik.

ivet
Butthead:):

Ahoj, celkem jsi mne rozesmal 🙂 Musis jit na http://www.ryanair.com/en, tam si najit nejprv let Bratislava – Milan a pak Milan – Tanger. Do jinych marockych meste jsou letenky drazsi.

holomek
Ivet:

hledám parťáka/čku od 15-31.10. z Bra přes Milano do Tangeru ,jak píše Ivet, za 60eu poslední 4 fleky v letadle (nebo podobný term. pokud by už nebyly)program nijak nehrotim hlavně už odsaď vypadnout!pisněte tu nebo na mail

ivet
holomek:

Ahoj, mohla bych jet klidne az toho 15., ale musela bych se vratit driv, nez za 14 dni. Poslala jsem ti mail, tak se kdyztak ozvi. ivet

Jitka

Ahoj, nemáte někdo tip na ucházející mapu pro treking ve Vysokém Atlasu a na nějakého trekingového průvodce Marokem? Předem díky za info. Jinak jedeme na začátku listopadu cca na 16 dní, kdyby se chtěl někdo přidat, je vítán, ceny letenek jsou stále ucházející. Jitka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: