Spolucestování Afrika

Maroko 18.12-12.1.2013

Katerina

Ahoj,
chtela bych se zeptat jestli by se nenasel/la cestovatel/ka ktery by mel zajem stravit prosinec-leden v maroku.Mam jiz koupene 2 letenky. Praha-Marakes a zpet.Chtela bych na Dzabal Toubkal, poznat vnitrozemi i marocke plaze, ale uplne presny itinerar nemam. Mela jsem jet s kamaradkou, ale nakonec to nevyslo.
diky za odpovedi
Katka

Zkušenosti čtenářů

Petr

Ahoj, my tam razíme do Marakeshe s přítelkyní 20-26.12. Přesný plán cesty taky nemáme, ale chtěli bychom strávit asi 2 dny v Marakeshi a zbytek poušť, velbloudy a okolí. Pokud by jsi měla zájem a našla i někoho, tak se rádi přidáme na nějakej trip, mohli bysme to tak mít levnější ve 4 lidech.

Danca
Petr:

Ahojky ,budu v Agadiru od 5-12.ledna ,kdyby jste meli cestu kolem pridam se k vam na nejaky vylet.Rada bych se podivala do Ouarzazate,nebo nekam jizne od Agadiru.Piste na email,protoze tady to moc nesleduju.Diky ,da***********@se****.cz

noin

Ahoj,
posli email. Tento tyden mi perfektne vyhovuje a Maroko taky.H

Katerina
Martin

Zdar Katerina, plánuju Marocco ve stejném termínu.
Letenky jestě nemám a plány taky ne, ale začínám se rozkoukávat, miluju přírodu a hlavně hory, něco nacestováno mám. Arabsky a Francouzky se umím jenom usmívat :), tak kdyby se ještě hodilo dej klidně vědět…Martin

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: