Spolucestování Afrika

MAROKO 04/2011

Barb

Ahojky,

v polovine dubna se chystame na tydenni toulani po Maroku. Hledame jeste 2 zajemce. Poletime zalevno s lowcost spolecnosti a tam si chcem pujcit auto 🙂

Pokud si muzete udelat na tyden cas nebo ho dokonce mate a laka vas poznat jednu z exotickych zemi jako je Maroko, tak mi pisnete na mail ba**********@eu****.com

Barb 🙂

Zkušenosti čtenářů

Mila

Ahoj, za týden se toho moc nestihne a skoro škoda letenky.
Byla jsem tam párkrát na měsíc a vyšlo to se vším všudy max. do 10.000 i s dárkama. Jaký máte rozpočet na týden?A jakou trasu plánujete?

Barb
Mila:

Ja vim, ze zrovna casove to neni idealni, ale bohuzel vic casu na to nemame 🙂 Letenka je za hubicku, takze to tak nevadi 🙂
Prave ted vse planujem. Co se tyce rozpoctu, berem si cca do 400euro(vse ale zavisi na poctu lidi). Trasa jeste neni naplanovana, jelikoz to zavisi na tom, zda se nekdo prida. To se totiz snizi cena za benzin + podle toho, co ostatni budou chtit videt 🙂
Vse je zatim ve „vyvoji“ 🙂

Kadopadne nepohrdnem s tipy na dobra mista, par rad ci rovnou te mit za spolujezce? :))

Market
Mila:

Ahoj, prosím Tě, přes jakou leteckou společnost jste tam jeli? chtěla bych jet do Maroka na celý únor, tak by levná letenka přišla vhod.díky 🙂

Market
Mila:

ahoj… a letěli jste tam? a prosím Tě přes jakou leteckou společnost? a kde jste spali přes celý měsíc? chystám se do Maroka na celý únor, tak děkuju moc za cenné informace 🙂 pěkné svátky

Iva

Letenky hledej na skycanner.net , nejlepší bude kombinace Easyjet, Ryanair, Wizzair, v únoru by ses měla dostat na tisíc až dva za return.

ciba

do 11.1.2011 na easyjet super ceny zpatecni maroko cca 2000,- pokud by vam to nevadilo přidal bych se ..
ciba tel. 604364926 čau

Radka

Ahoj, jsme pár, a od 1.3 do 12.3. se budeme pohybovat po Maroku,z Fezu do Fezu. Přidá se někdo? 🙂

Honza Brno

Ahoj, pro zájemce o cestu po Maroku mám ještě dvě místa volná v expediční Toyotě Land cruiser. Letecky do Malagy a odtud autem do Maroka. Celkem 14 dnů. Rozpočet 11000 Kč + letenka. Více info emailem nebo tel. : 603889539

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: