Spolucestování Afrika

Madagaskar Listopad 2014

Věra

Ahojte dobrodruzi!
Jak název říká, chtěla bych vyrazit v Listopadu 2014 na Madagaskar. Miluji cestování s batohem, svobodně, bez cestovky a hory turistů. Myslím, že Madagaskar je dost bezpečný pro samotnou ženu, ale asi by to bylo veselejší ještě i s někým jiným. Spát ve stanu nebo v levnějším ubytování, poznat kulturu a domorodce, pozorovat krásy přírody. Kdo se chce přidat ozvěte se 😀 Jinak jsem příznivec zdravého životního stylu a nekuřačka 🙂

Zkušenosti čtenářů

Filip

Ahoj,
Madagaskar mam mimo jine take ve hledacku mozne budouci cesty a styl, ktery tu nazacujes mi neni cizi ;)Pokud stale hledas napis mi prosim na mail a muzeme otevrit diskuzi na toto tema..

Jana
Filip:

Čaute,
ráda bych se připojila k cestě po Madagaskaru. Je mi jedno, jestli říjen či listopad, ale můžu vždy od půlky měsíce dál, tj. tak na dva týdny.
Pokud tedy cestu pořád ještě plánujete a pokud pořád přibíráte lidi do party, tak budu ráda za info. Dík.

Janča

Ahojky Věrko,
ve stylu cestování jaký popisuješ se opravdu vidím. Nezávislý, s báglem. Já mám teda raději hory a přírodu, ale v poslední době i nějakou tu poznávačku po městech a taky mě baví setkávat se s místníma a hlavně využívat místní dopravu. Časově bych chtěla právě vyrazit někam na podzim na cca 3 týdny, ale sama nerada cestuju, ve dvou je to lepší 🙂

Míla

Ahoj Věro,
nešlo by realizovat cestu v říjnu, to bych stoprocentně jela. Madagaskar chci vidět a způsob cestování mi vyhovuje. V listopadu a později jet nemohu.

marce

Ahoj, moc ráda bych jela, mám to stejně jen žádnou cestovku a davy turistů. Jaké máš plány na délku pobytu a rozpočet? Díky M.

marce

Platí ta nabídka ještě? Pokud má někdo podobné záměry pište mi [email protected] Ráda bych poznala i Srí lanku, Sumatru, Bali.

Tereza

Ahoj, je tenhle výlet ještě aktuální? Také se mi zamlouvá a ráda bych se o plánech dozvěděla víc… T.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: