Spolucestování Afrika

Madagaskar březen/duben 2013 – najde se francouštinář?

Radek

Ahoj,
máme vymyšlený itinerář na 24dní na Madagaskaru. Zatím jsme 2 s jen základní francouštinou. Kdyby se našli 1-2 spolucestovatelé znalí francouštiny, bylo by to super.
Datum: 15.3.- 7.4.2014
Náklady: do 50.000Kč

Ozve se někdo? 😉
Díky, Radek.

Zkušenosti čtenářů

Radek

Platí toto aneb v nadpisu jsem udělal chybu:
Datum: 15.3.- 7.4.2014

Danca
Radek:

Ahoj,planuju jet na Madagaskar nekdy ve druhe polovine 2014 a hledam spolucestujici /spolucestujiciho .Asi na mesic ,mozno spojit jeste s jinou Africkou zemi .Domluvim se anglicky ,tez hledam nekoho s francoustinou .

Radek
Danca:

Tak pojeď s námi 🙂
Nebo si založ vlastní vlákno a nekraď nám potenciální spolucestujicí 🙂

Danca
Radek:

Cau Radku ,to bych rada ,jenze potrebuju delsi dobu na nasetreni penez ,mimo Madagaskar to chci jeste protahnout na Viktoriiny vodopady a Mosambique.Sorry,ze ti lezu do zeli :o)

L.

Ahoj, napiš mi, prosím, na mail, uvidíme :-). Lenka

Helena

Ahoj Radku,
cestovatelske zkusenosti mam nadprumerne a francouzsky umim velmi dobre…o Madagaskaru premyslim uz nekolik let, jen nemam spolucestovatele.
Je mi 36 let a ziju v Praze. Rada si s tebou napisu vic informaci emailem, pokud jeste nekoho hledate.

Iva

Ahoj potenciální Malgaši,
na Madagaskaru jsem již byla a seznámila se tam s jedním Malgašem, který studoval medicinu v Praze, tudíž umí česky a čas od času vykonává i práci průvodce. Pokud byste měli zájem o jeho email ráda Vám ho poskytnu. Ale zadarmo to bohužel asi nebude…jako to průvodcovství..:-)
Madagaskaru zdar!

Lucka

Ahoj, termín ok, místo taky. Jestli ještě hledáte, ráda se přidám. Jen jsem jen s angličtinou a trochou španělštiny. Tak úplně nesplňuji požadavek. Pište na [email protected]. Žiju v Praze. 31 let 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: