Spolucestování kamkoliv

lowcost nomádství za teplem zima 2018/19

Martin

Ahoj. Přemýšlím že bych strávil zimu 2018/2019 v nějaké levné a teplé zemi. Nevím úplně přesně kde. Přemýšlím o Jižní Americe, Mexiku Costarice nebo Colombii a nebo Sri lance, Thajsku, Barmě a nebo Novem Zelandu Australii. Jsem slušný člověk 36 let, mladistvého vzhledu, s nedostudovanou vysokou školou a se zájmem o psychologii a meditaci. Nemám zájem o kuřiče trávy a popíječe alkoholu, vy se ani nenamáhejte psát. Hledám inteligentního a citlivého parťáka, je mi jedno zda muže či ženu, se kterým budeme sdílet tohle bezpečné dobrodružství a budeme si lehce užívat duchovního obrození které takový životní krok obnáší, ideálně také někoho kdo je zároveň duchovním hledačem, je mi jedno v jaké tradici. Někoho kdo taky v životě dospěl do bodu že už nechce další šedivou českou zimu a zdejší smutnou realitu kdy má člověk pocit že mu utíkají nejlepší roky. Můj plán je neutratit za tu zimu včetně ubytování jídla a letenek max 40 tis. a mít ten čas pro sebe, jen tak se procházet po pláži, občas výlet do pralesa, objevovat místní trhy s ovocem a rybami, žasnout a radovat se ze života a z úniku. Chce to se sejít, něco vymyslet, koupit letenky a frčet pište na martinito(tec­ka)bastafinito­(zavinac)gmail(tec­ka)com

Zkušenosti čtenářů

martin

Ahoj,
no letos už to asi nestihneme ale příští zimu bych se klidně i přidal bude-li tato možnost ještě …
Martin 39 let

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: