Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

Letní stáže pro studenty a čerstvé absolventy v Itálii 2015.

Jan Kopecký

Vycestujte v létě na ostrov Sardinii, na Jaderskou Riviéru nebo do italských Dolomit. Získáte stipendium na pobytové náklady 400 až 600 Euro měsíčně čistého, ubytování a stravu zdarma přímo v místě stáže. Stáž v Itálii je ideální příležitost, jak poznat italskou kulturu, cestovat, zlepšit si angličtinu, němčinu, ruštinu a se naučit se základy italštiny. Získáte pracovní zkušenosti, poznáte nové přátele a užijete si spoustu zábavy. Na konci stáže obdržíte od hostitelské organizace certifikát, který vám pomůže při hledání práce kdekoliv v EU.

Uplatnit se můžete na pozicích: Animátor, Číšník-Servírka, Barman-Barmanka, Kuchař-Kuchařka, Recepční, Plavčík, Kosmetička-Masér, Kadeřnice-Kadeřník, Housekeeping, Hosteska. Stáž v zahraničí je skvělá zkušenost a příležitost, jak strávit léto u moře nebo na horách, mít zdarma ubytování i stravu a ještě si vydělat. Jazykové bariéry se nemusíte obávat, hledáme především šikovné a pracovité mladé lidi, kteří se chtějí učit od italských profesionálů.

Stáž je určena pro studenty vysokých škol a pro plnoleté žáky nebo čerstvé absolventy středních odborných škol a učilišť. Stáže probíhají v rámci projektu Evropská praxe pro růst odborných dovedností a jsou výsledkem mnohaleté spolupráce vzdělávací agentury IGP, českých škol a hostitelských organizací po celé Itálii, mezi které se řadí především renomované hotely, restaurace, kadeřnické salóny, kosmetické salóny a odborné školy. Koordinátorem projektu je vzdělávací agentura Italy Gastro Promotion s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1995.

http://www.igp.cz/uvod-prace-v-zahranici.html

Zkušenosti čtenářů

Nikol

Dobrý dem, chtěla bych se zeptat, zda je stáž možná i pro absolventy vysokých škol.Děkuji za odpověď

Sabina Perknerová

Dobrý večer, velmi mě zaujala vaše nabídka práce v Itálii na léto 2015. Studuji 3. rokem obchodní akademii, obor cestovní ruch, hovořím anglicky a mám základy ruského jazyka, mám také zkušenosti s prací barmanky, servírky a hostesky. Byla bych ráda za bližší informace, předem děkuji, Perknerová Sabina.

Michaela Švecová

Dobry den, zaujala me vaše nabídka práce. Jen bych chtěla více informací tak zda by bylo mozne mi je poslat na email. Je mozne pracovat 2-3 mesice pres prázdniny? 🙂 dekuji

Gabča

Dobrý den, vaše nabídka mě velmi zaujala. Mohla bych také poprosit o podrobnější email? dalo by se vycestovat na 2 měsíce o prázdninách?
Děkuji

Kristýna Matušová

Dobrý den,

Pokud je nabídka ještě aktuální, měla bych zájem. Mohu poprosit o bližší informace zaslat na email? Děkuji

Dominika

Dobrý den,

je tato nabídka stále aktuální? Pokud ano, prosím o bližší informace na email.

Děkuji

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: