Spolucestování Asie/ Australie

Ladakh léto 2012 trek

Richard

Ladakh, Indické Himaláje, léto 2012
pro milovníky velikých hor a živoucí buddhistické kultury-krásný trek s konmi přes pětitisícová horská sedla do odlehlých oblastí v údolí řeky Zanskar. Hledám zájemce do malé party. Rád napíši více. Ríša

Zkušenosti čtenářů

Jara

jsme dva, jeli bychom v srpnu, let do Dillí, pak do Lehu, odsud busem po ladackých klášterech, nebo si půjčit auto apod., výstup na Stock, nemíníme však tahat bágle na zádech, byly by to výpravy do okolí z určitého místa, také Zanskar, domorodci, místní strava, nechceme žádnou organizovanou CK

Tomáš

Jsme namželé 44 let a chceme do Ladaku v srpnu na 3 týdny, letecky do Lehu, pak trek, nic extrémního, letecky přes Dillí domů. Rádi přivítáme společníky. Tomáš ( [email protected])

Jitka
Tomáš:

Ahojte,

tento rok uvažuju Zatím jet do Ladakhu v srpnu 2012 na cca 3 týdny s možným výstupem na Sock kangri.Jsem z Brna. Zatím o tom uvažujeme asi 3 lidi podobného věku
Už jsme v podobných oblastech byli /Nepál/, otázkou jet, zda jet s touto CK http://www.alpina.cz/zajezdy/indie-ladakh nebo si to zorganizovat sami . Osobně dám přednost jet busem tam kvuli aklimatizaci, možná přes Kašmír a zpět z Lehu letět. Anglicky umím celkem dobře, dostala jsem i kontakt na 2 agentury přímo v Lehu.

Jaké jsou vaše možnosti a představy?
Posílám pro snadnější komunikaci i kontakt na sebe.

Jitka Kostelková

tel/zázn. +420 545 243 675
mob: +420 602 584 672

Jitka

iva
Jitka:

Ahoj Jitko

V Ladakhu jsme byli 2010- cestovka na cestu tam není naprosto potřeba. (mimochodem, kolik po vás chtějí?)
V Lehu seženeš všechno včetně map, je tam několik trekových obchodů s vybavení, dají se tam koupit plynové bombičky- a je tam i docela dost trekových cestovek, se kterýma se dá domluvit doprava kamkoli a případně i s koňma.
Kdybys měla konkrétní dotazy, tak klidně napiš

Cestovatelka
iva:

Ahojky,
v LP jsem četla, že na některé treky je třeba získat povolení a že toto povolení nedávají skupinám menším než 4 osoby a bez povolení hlídky na cestě turisty vrací. Máte někdo nějakou zkušenost? Kontrolují hlídky, kolik osob cestuje společně? Podle průvodce prý cestovky v Ladakhu hledají spolucestovatele do počtu. Je to jen papírová formalita, nebo v reálu musí být daný počet osob? Díky.

Martina

Ahoj Ríšo,já už jsem o Ladakhu několikrát uvažovala. Zkušenosti s vysokýma horama mám (Ekvádor, Nepál,Kamčatka) a ráda se přidám k malé skupince.Můžeš mi napsat? Dík. Martina

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: