Střední Asie

Kyrgyzstan srpen 2014

David

Ahoj cestovatelé dobrodružné povahy s dobrou fyzickou kondicí, jsme tři, co se chystáme 24.8. do Kyrgyzstanu – dvě holky a kluk. Je to narychlo, ale kdyby se náhodou ještě někdo chtěl přidat, piště mi prosím na email: ze*******@se****.cz Přeji pěkný den.

Zkušenosti čtenářů

David

Ahoj, my tam jedem 9.9.-23.9., skoda ! Do kdy jste tam ? My jsme dva. Jak mate vyreseny varic prosim te? Nevim, jesli tam sezenu bombu.

Dekuju, David

Věrka
David:

Ahoj, jsem jedna z těch tří od Davida :-). V Kyrgu budeme až do 21.9., tak možná se můžeme někde potkat, záleží, kam plánujete cestu – kdyžtak mi napište na email gi*****@se****.cz. Bombu budeme řešit na místě, měla by být k sehnání v Biškeku v obchodech Red fox. Zvažujeme ještě i benzínový vařič.

Daniela
David:

Bomby se sehnat daji, v Red foxu meli jen malou, sroubovaci za 500som. Jinak jsme koupili v Karakalo v hostelu od cestujicich, co uz koncili, nabidek bylo docela dost, ale neda se na to spolehat.

Honza

Bomby mají v RedFoxu v Biškeku (malá, drahá) nebo Karakolu (malá, drahá v Turkestan campu) či ve sportu na hlavní třídě za asi 300 somů (taky ale jen malá).

Bac Ho

Red Fox v Bičkeku na rohu ulic Kulatova a Sovětskaja, dá se tam dojet MHD, ale číslo už si nepamatuji.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: