Spolucestování Asie/ Australie

Kyrgyzstán 07/2010

konik

Ahoj,

V létě příštího roku (30.6.-25.7.2010) letíme zatím pouze ve dvou (s přítelkyní-oba 24 let) do Kyrgyzstánu a hledáme kohokoliv, kdo by se chtěl přidat, třeba jen na část cesty. Plán cesty je zatím jen v plenkách, vypadá to na 2-3 treky a válečku u jezera. Nebereme s sebou horolezeckou výbavu, z čehož vyplývá, že se nebudeme pouštět do žádných přechodů ledovců a podobně, pouze klidná údolí a pár výstupů, kde to půjde.

Petr

Zkušenosti čtenářů

jakub

Ahoj,
v Kyrgyzstanu budeme od 11.7. a plany ted nad pruvodcem teprv vznikaji. Pokud mate zajem odpovez mi na email [email protected] a domluvime se. Jsme 3 kluci a jedna holka ve Vasem veku.
Jakub

hynek

Ahoj,
rád bych se zeptal zda je to ještě aktuální? případně napiště na [email protected], díky.
Hynek

konik
hynek:

Jojo, pořád je to aktuální, ozvu se ti!

Petr

Dušan Vainer

Ahoj, uvažuju o tom, že bych se přidal. Kdyžtak napiš. Díky. Dušan.

Lenka

Zatím samí chlapi se ozývaj koukám, no, pokud berete i holky, budu ráda, když se ozvete 🙂 Můj email – [email protected]

konik
Lenka:

To víš, my si nevybíráme 🙂

Honza

Ahoj,take planuji letos v cervenci cestu do Kyrgystanu.Muj email je [email protected] bych se k nekomu pridal nebo s nekym naplanoval cestu .dik Honza

franta

Zdar, taky jedu. fr.po [na] seznam.cz

Peťul

Ahoj, spolu s přítelem taky plánujeme léto v Kyrgyzstánu a neznáme žádné nadšence, kteří by se k nám přidali, takže jsem zatím jen 2. Trochu nás ale zneklidňuje současná situace v Kyrgyzstánu…jak to vidíte vy? Myslíte, že je bezpečné se tam teď vydat?

konik
Peťul:

CAu, myslim, ze jsou urcite i bezpecnejsi lokality, kam jet v lete na dovolenou, na druhou stranu pokud prezident rezignuje a opusti zemi, bude snad zas trochu obnoven poradek.

Ja se spis bojim o viza, tedy jestli budou vydavana i nadale pri priletu do Biskeku a jestli jsou vlastne vubec otevrena letiste.

Nevim jak vy, ale my mirime prevazne na venkov a do hor, kde myslim vsechno bude funguovat po staru, bude to jen chtit prezit bez uhony navstevy velkych mest, hlavne Biskek po priletu. Kazodpadne jelikoz mame letenky, porad vse nasvedcuje tomu, ze poletime 🙂

Petr

Kamila

Doporučuju, bez obav se vydejte na cestu. My jsme byli v oblasti Pamíro-Alaje v době, kdy ambasáda před těmito lokalitami výslovně varovala, ale všechno bylo O.K., naopak hory byly bez turistů, domorodci skvělí, pohostinní. Několik praktických rad k putování po Kyrgyzstánu najdete v knížce Sveta Krna – Od Jezera Issyk-Kul po Pamír. Kdo má o knihu zájem, ozvěte se, několik výtisků mám k prodeji v Praze.

David

Ahoj, v Kyrgyzstánu se budu pohybovat od 8. července. Letím sám, pokud by se chtěl někdo na část cesty přidat, není problém. Kdyžtak napište email.
Ahoj.
David

David

Ještě pro pořádek email: [email protected]

Miroslav

!!! Zdravím všechny dobrodruhy !!!
Momentálně se,i s přítelkyní,nacházím v Tbilisi.Jelikož jedeme na kolech,tak moc nevěřím,že by se k Nám někdo přidal,ale alespoň na kus řeči by bylo super se s Váma sejít-(sme na Cestě již 2roky a Čechů jsme zatim potkali pramálo)-Po Kyrgyzstánu se budeme pohybovat ve stejnou dobu jako Vy !!! Všechny Vás zdraví a oceán štěstí přeje ,,Nomád na kole“:[email protected]

Jakub
Miroslav:

Ahoj Mirku,

napiš sem přibližné datum kdy budeš v Kyrgyzstánu. Pak se není problém sejít. Tě péro a ať to šlape.

konik

Ahoj,

chtěl bych se zeptat zkušenšjších cestovatelů, jak by reagovali na současnou situaci v KG, pokud by měli odlétat za dva týdny. Chceme cestovat pouze po severní části, ale i tak si myslím, že situace už není moc dobrá.

Co vy na to? Jet, či nejet?

Díky, Petr

David

Ahoj, současná situace mne znepokojuje. jednu válku už jsem začil v roce 2008 v Gruzii,takže díky, už další nechci:-). No já mám v plánu přiletět 8. 7. do Biškeku, myslím, že sever bude O.K, ale raději už zvažuji alternativy v podobě Kazachstánu nebo Tadžikistánu. Tzn. přiletět do Biškeku a přelítnout jinde. Každopádně klidně napiště na můj email: [email protected] a můžeme se domluvit co a jak dále.
David

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: