Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

květen 2015,odletět za prací ibiza

Martin

ahoj,chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti popřípadně by se chtěl přidat..s prací v baru nebo restauraci na ibize nebo klidně i malorka atd.už jsem se rozhodnul že odsud prostě chci zmizet tak budu rád za každou radu nebo někoho kdo se připojí 🙂 díky

Zkušenosti čtenářů

laco

Poslis presne to bych chctel taky nechce v baru nebo osluha v restauraci klidne.

Léňa

ahojda, také jsem o tom s kámoškou přemýšlela, zatim pokukuji co a jak se musí zařídit. No rozhodně chci na sezonu někam za teplem. A ve více lidech by to bylo ještě lepší 😉

Ajka
Léňa:

Ahoj lidicky, taky bych se chtela pridat, muzu? Musim vypadnout tady se to neda …prosim dejte mi vedet.
[email protected]

Honza

Ahoj všichni,rád bych taky odjel do zahraničí za prací,hledám
pár lidiček,kteří by to taky chtěli zkusit,nebo mají nějaké zkušenosti.Pokud nás bude víc,bude to určitě lepší,

Léňa
Honza:

no já rozhodně pojedu někamsi. Už skoro rok a půl jsem v UK no a už by to chtělo změnu, takže každopádně bude přesun 🙂

kristýna
Honza:

Ahojky, taky už mě to delší dobu táhne někam pryč a bylo by fajn klidně vytvořit i partu lidí se stejnými plány a sny 🙂
Pokud jsi ještě nezměnil plány, klidně se mi ozvi na mail, ráda bych se přidala!
[email protected]

Pa, Kristýna

Kurt

Ahoj. Rád se přidám. Napiš jestli už je vás víc a jak to s vámi vypadá. Mail [email protected] Díky a těšim se na vás 🙂

kristina

Idem s vami ale laka ma ta ibiza najviac 😉 ozvite sa [email protected]

Zuzana

Ahoj,
prosím vás, buďte tak moc hodní a přiberte mě do party. Potřebuju nějaký parťáky, ať se mi necestuje samotné tak těžko. 🙂 Mail [email protected] ….budu moc ráda za jakoukoliv odezvu. 🙂

Aleš

Zdravím rád se přidám také nerad cestuji sám Ibiza a pláže koho by to nelákalo. Takže kdo všechno jede at my napíše na můj mail [email protected]

Baruna

Ahoj ráda bych se k Vam pridala nechci cestovat sama;)takovej raj vemte me sebou chci nekam odjet a poznat novy lidi ozvete se mi ahoj;)

Baruna
Baru

Ahojo, máte uplně stejný nápad jako já! Přiberte mě prosím do party! 🙂 Nechci jet sama.. Ozvěte se mi na [email protected] prosím! Díky 🙂

Misa

Ahoj všichni :).. Taky mam plány vycestovat nekam k moři od května a zažít nějaký dobrodružství a neco si i vydělat.. Bylo by mi asi i jedno kam k moři 🙂 tak kdyztak se mi ozvěte bud na email nebo na fb Michaela Zemankova, budu rada 🙂

Mat Jenis

Urcite do toho chodte vsetci ja mam za sebou 3 sezony tento rok idem zasa,lokalika San Antonio je najlepsia ubytovanie v Es Vedra ,je tam bar Ship inn ,vnom najdete ponuky prace

Míša
Mat Jenis:

Mohu se zeptat na vaše zkušenosti s prací na Ibize? Kolik se tak dá vydělat, jak ses tam dostala do této práce, měla jsi ji sehnanou předem, nebo až na místě. Jak je to s požadavky na cizí jazyk, protože nejsem na tom výborně.
Děkuju …

roman

Super lidi,

Jedu taky, a kdybi to nekdo myslel vazne a mel jeste nejake dobre kontakty, tak semi prosim ozvete.

Adam
roman:

Romane, napiš mi prosím na mail. [email protected]

martin

Ahojte. Pracujem na Ibize už pár sezón. Ak by chcel niekto info čo a ako, kľudne napíšte svoju mailovú adresu.
😉

Maruš
martin:

Můžu poprosit více info o práci na Ibize? děkují email: [email protected]

Adrian
martin:

Ahoj Martin chtěl bych jet na sezonu makat na Ibizu mas tam nejake kontakty??par jazyku znam,Adrian

Tomáš
martin:

Ahoj Martine,
na Ibize jsem byl loni, ale letos bych chtěl sehnat lepší práci.
Kontaktuj mě prosím.
Díky.
Tomáš.

Ajka
martin:

Martin 🙂 !!!!

prosím o info .taky bych se ráda přidala jsem vážným zájemcem
[email protected]

LucieM
martin:

Ahoj Martine.Prosim posli mi vice info o praci na Ibize.Kde a odkdy je nejlepsi hledat praci a ubytovani?staci anglicky jazyk?

LucieM
LucieM:

Pripisuji mail.adresu: [email protected]

Dekuju Martine…i kdokoliv muze poradit

Jana
martin:

Ahoj Martine,letim na Ibizu během Aprila a chci se zeptat…je to spravny cas na hledani práce na baru?Pracovala jsem ruzne v cizine,ale umim jen anglicky.Take,kolik stoji rent studia-garsonky? Budes moc hodny za odpověď.Pekny dny

František
martin:

Ma zájem o tu ibizu!

Honza Vrňák
martin:

Ahojky, budu vděčnej za jakoukoli informaci o práci ve španělsku.

Kristýna
martin:

ahooj, taky prosím o info o práci na ibize 🙂 muj mail: [email protected] děkuji moc 🙂

markéta
martin:

Ahoj s přítelem sháníme práci v cizině.poslal by si nám více info?děkuji

lea
martin:

zdravim
mam zajem o praci na Ibize. prave sem se vratila z Filipin

Jarda
martin:

Ahoj.Já bych chtěl taky na Ibizu.V březnu jsem byl na Mallorce u jedné češky,ale projevila se jako totální mrcha,včetně jejího hloupého přítele.Jestli můžeš tak prosimtě napiš jak to na té Ibize chodí.Španělštinu mám na dobré úrovni,jen ta práce chybí.A jet tam na slepo mám trochu strach.Ohledně nějaké provize se určitě dohodnem./[email protected]/

Lenka
martin:

Ahoj, budu ráda za veškeré informace. Chci odcestovat na měsíc srpen. Nemám žádné zkušenosti, státnice z angličtiny, ale angličtina mizerná, nejsem rozmluvená. Lenka

Sabina
martin:

ahoj! nasla jsem par let stary prispevek, ze si pracoval na ibize.. ja se tam chystam na blind za dva mesice.. tak hledam ruzne na netu a sbiram informace.. jestli je to v poho tam v cervenci jit hledat praci.. a celkove nejaky nazor, + a -.. dekuji za tvuj cas..
Sabina ([email protected])

Jana

Ahoj,
můžu se taky přidat? [email protected]

Robby

Martine rovněž se chci přidat mám to v plánu již delší dobu můj mail je [email protected]

Alena a Katka

Ahoj Martine taky by jsme se přidaly.Náš mail:[email protected]

daria

Ahojky všichni ráda bych též někam vycestovala, ale nikdy jsem nikde ještě nebyla a moje angličtina taky není super. Najde si člověk vůbec práci když neumí MLUVIT? Děkuji 🙂

Bára

Ahoj Martine kdyby jsi byl tak hodný,
také bych poprosila o nějaké info na mail:)
Jinak všichni ostatní taky mam v plánu vycestovat tak kdyby kdokoliv hledal parťáka nebo někdo s nějakými zkušenostmi dejte vědět díky B … [email protected]

Danos

Ahoj, našel jsem tuhle stránku náhodou a mám v plánu koncem května jet za práci na Ibizu a pro nás mladý je to ráj. Práce, moře, slunce. Momentalne jsem v Bavorsku a nene. Jestli někdo hledá stejnou práci jako ja, propagace letáků a prodeje vstupenek A jakoukoliv jinou práci dejte vědět, rad se přidám. Už ste tam někdo byl pracovně˘? Mluvim španělsky, anglicky, německy. Email na mě [email protected]. Zatím,snad se s někým dohodnu.

Michelle

Ahojte!
s kamarádkou nás také láká IBIZA! Rády se přidáme!!!
info na mail: [email protected]

Niki

Čau lidi,
na konci dubna odlétám na Ibizu a hledám sparinga po případě víc lidí co by se přidalo. Co jsem našla a vím od lidí co tam makají, tak je nejlepší se sebrat a hledat práci na místě a na to se nejvíc hodí konec dubna – start května. Je třeba ale vyřídit administrativu a sehnat ubytování atd. takže kdo to myslí vážně a chce se ke mně přidat napište mi na mail ( [email protected])

Zdravim vsech, v zahranici uz som bol parkrat konkretne UK, Ibiza a USA a preto sa obraciam aj sem, ak by mal niekto zaujem vycestovat so mnou, tak napiste, moj FCB je https://www.facebook.com/peter.rondik takze nevahajte a kontaktujte ma, pekny den vsem 😉

Misa

Ahoj, chtela bych se zeptat na nejake zkusenosti, co kdo mate s praci na ibize. Jsem ted na Zelandu a chystame se s kamaradkou nekam do Evropy za praci. Jestli je tu nekdo ochotny poradit, piste na email [email protected], diky moc :))

Eva

Ahoj, je tu nejaky spolucestovatel, spolucestovatelka? Rada pojedu se spolecnosti. (Cerven, stale studuji)
Nebo se ozvete kdo tam uz jste ci jedete predemnou 😉

Roman
Eva:

Ahoj, moc rád bych vyrazil někam za teplem a prací:) Tak ty bys ráda na Ibizu, jo? To zní dobře 😉

Ondřej

Chci jet taky ! 😀 [email protected]

daria

Ahojky taky bych ráda odcestovala někam do zahraničí za práci. Prosím pište na email [email protected]

Karol

Zdravim, zháňam nejaké informácie o práci v zahraničí, spolucestujucujeho ani spolucestujúcu nemám. Viete mi niekto čo reálne aj odíde za prácou poslať nejaké info na mail? [email protected]
Ďakujem
Karol 20

jakub

Cauky, taky bych chtel nekam zacatkem kvetna odletet za praci… jestli nekdo shanite nekoho k sobe, tak se prosim ozvete na mail, nebo spis na fb, jsem tam Kuba Landau… diky

mira

Rád bych cca v polovině června odletěl za prací na Ibizu, kdyby se chtěl někdo přidat, pište na [email protected]. A kdyby náhodou tam už někdo byl a věděl o práci, pište taky. Diky všem.

Martina

Zdravím,
přidávám se – odcestovat někam na léto pracovně.
Pokud již někdo jste někde a máte kontakty, uvítám vše.
Díky všem
[email protected]

kuba

Cauky, rad bych se pridal take k nekomu, jsem sam a chci take na ibizu, muzu odletet ted prelom kvetna cervna.. na fb jsem jako Kuba Landau…tak jestli jeste nekdo nekoho shanite, tak se ozvete. Kuba

Jarda

Ahoj.Já bych chtěl taky na Ibizu.V březnu jsem byl na Mallorce u jedné češky,ale projevila se jako totální mrcha,včetně jejího hloupého přítele.Jestli můžeš tak prosimtě napiš jak to na té Ibize chodí.Španělsky mám dobrý,jen ta práce chybí.A jet tam na slepo mám trochu strach./[email protected]/

Pája

Ahoj. Mohu taky poprosit o více informací? 🙂

Julie

Caute ja byla na Mallorce pres dva mesice a s praci to zrovna ruzove neni a to nemluvim pokud ma vam zamestnavatel dat smlouvu vykrouci se z toho jak muze.Pokud je malo turistu reknou vam na druhy den nechodte.Jinak standart v barech a restauracich 50€/den +tips.Jidlo v supermarketu levnejsi nez u nas.Drahe jsou restaurace a alko v barech a na party.Oblast Arenal a Magaluf prevazne mladosi mirici za zabavou.Na urovni pak podniky primo v Palme Titos a Pacha jsou nejznamejsi 🙂 V letovisku Arenal 90% turistu Nemci,Magaluf prevazne Anglicane a Palma je takova smes dost Spanelu.Snad nekomu tyto info pomuzou 🙂

Julie

Pokud by se nekdo chtel na neco zeptat muj FB Julia Lachoviczova.Snad pristi rok mrknu i na tu Ibizu to mne laka 😀

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: