Ahoj, plánuju procestovat KUBU v termínu 15.4 – 7.5 (21 dní)letenka je stále k mání za 15400Kč s odletem z Vídně. Chci procestovat jak západ, tak i východ kuby. Na Kubě cestuju veřejnou dopravou a spím v casa particulas. Ještě uvažuju nad horským kolem. Zkušenosti mám z JV Asie. Věk 23 let. Ahoj Luky.
Ahoj s jakou spolecnosti letis z vidne
Ahoj, na Kubu hledám taky nadšence nebo nadšenkyně, ale tak v únoru 2012 🙂
na kubu prelom leden unor,cirka 18dnu+-,spise procestovat druhou stranu kuby-holguin,atd,prvni cast uz jsme zvladly pred dvema roky
Hola, já nejspíš poletím v březnu či dubnu, letenku zatím nemám. Jo, a na 3 týdny to vidím. Přidá se někdo? Gábina (40 let)
Ahoj, o Kubě už básním 2 roky, propásla jsem letenku za 10 tis. předloni. Jsme 2 okolo 40let a čekáme jen na dobrou cenu letenky. Jaro 2012 by bylo ideální.
Ahoj holky, jela bych taky, je mi přes 40…Marcela
A jakou o tom máte představu? já už určitou mám, pronajmout si auto a objet celou Kubu, cestou navštívit nejen pláže, ale i městečka, nesmí chybět ani salsa kluby. Gabi
To by sedělo, auto a projet co nejvíc, Viňales, jižní pláže až na východ a pak zpět, určitě omrknout i Varadero – 1 den. Mánžel má ale nyní trochu problém s dovolenou. Zvažujeme i Peru 7-8/2012.
Ahoj, nepotřebujete průvodce po Kubě? Mám od Marco Polo v češtině – 2.aktualizované české vydání (rok vydání 2006). Přidala bych mapu Kuby (originál z Kuby). Celé za 99 Kč.
Luky co tak zacatek kvetna?