Spolucestování Asie/ Australie

Kto ide na KAUKAZ -jun/jul 2009? (nie s cestovkou!)

Rastyk

Povodne som mal v plane naverbovat niekoho na vystupy v centralnom Kaukaze, ale nakolko
som od februara doteraz nikoho nenasiel, skusam tymto oslovit niekoho, kto ma podobny
zamer tuto sezonu s moznostou este niekoho pribrat. Ponuky cestoviek v Kaukaze sa obmedzuju
na Elbrus a pripadne este nejake treky (co som nasiel), takze sa tu pokusam niekoho, kto
ma v plane nejake vystupy v europskych „malych Himalajach“ v termine koniec
juna, jul najst. Celkovo bych to videl na tri tyzdne.

Zkušenosti čtenářů

Rastyk

Povodne som mal v plane naverbovat niekoho na vystupy v centralnom Kaukaze, ale nakolko som od februara doteraz nikoho nenasiel, skusam tymto oslovit niekoho, kto ma podobny zamer tuto sezonu s moznostou este niekoho pribrat. Ponuky cestoviek v Kaukaze sa obmedzuju na Elbrus a pripadne este nejake treky (co som nasiel), takze sa tu pokusam niekoho, kto ma v plane nejake vystupy v europskych “malych Himalajach“ v termine koniec juna, jul najst. Dikes.

Pedro
Rastyk:

Ahoj,

zdravi ta Peter zo Ziliny. Ludi co sa chystaju na Kaukaz na vlastnu past je ako safranu preto ma tvojich par riadkov zaujalo. Mas uz presne vybrane kopce kam ches ist? Termin sa uz pomaly blizi, maz to uz nejak naplanovane?

Horam zdar

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: