Jižní Amerika

Kolumbie 01 – 02/2011

Alice

Ahoj, mezi 13.1. a 14.2.2011 vyrážíme ve dvou lidech do Kolumbie, plánujeme trek v el Cocuy, amazonský prales (Leticie), na pár dní ostrov v Karibiku, další možnosti trek Ciudad Perdida, národní park Tayrona, Santa Marta. Pokud se chcete někdo přidat, pošlete mailík 🙂

Zkušenosti čtenářů

Tomas

Ahoj Alice, jen pro zajimavost – prosim muzes napsat nejake info ohledne vasi letenky do Kolumbie? Kdy jste bookovali(pres Kralovnu?), jaka spolecnost,odkud a kam letite a samozrejme cena. Nejak se mi nedari najit do jiz. Ameriky letenku za zajimavou cenu na tento leden nebo unor. Diky.

Alice
Tomas:

Ahoj Tome,
letenku jsme kupovali v říjnu přes Student Agency, let Praha Bogota a zpět (Lufthansa) s jedním přestupem ve Frankfurtu, cena v té době 15k. Držím palce s výběrem. Měj se pěkně.

Jenda

myslím, že takovýto inzerát by měl být podán poněkud dříve, právě kvůli letenkám.

Radek

Ahoj Alice, jedu s kamarádem na březen do Kolumbie, nechceš se podělit o cenné rady jak budeš v ČR? Dík Radek

Alena

Aholj Alice.My odjíždíme 28.2. do Kolumbie a našla jsem tvůj odkaz,plánujeme stejnou cestu. Můžeš nám dát nějaké rady?Jak je vše náročné a co si nemáme zapomenout a na co si máme dát pozor. Dík za zprávu Al

Lukas
Alena:

Ahoj,pokud ti Alice dala nejake info muzes mi ho preposlat? My s kamaradem odjizdime 16.ledna. Na vcelku stejna mista.Dekuji!!:)

Iza

Jsem cestovatelka, 60 a něco let, chtěla bych vyjet v lednu, únoru a březnu 2013 do zemí nahoře uvedených. Nepřidá se někdo?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: