Spolucestování Afrika

Kilimanjaro – leto 2014

Honza

Mam v planu nekdy v lete, nejlip cervenec vylezt na Kili. plus nejaky cestovani k tomu…nekdo by se pridal? honza 28

Zkušenosti čtenářů

Bolek

mohl bys napsat cenu a jak dlouho tam hodlaš být ?

Honza
Bolek:

Zatim jsem ve fazi shaneni lidi, takze delka podle potreb..ale cca 2 – 3 tydny. vyhovuje? a penize zatim nevim, ale jsem nenarockej…cim levneji, tim lepe:-)

jenom aktuální čerstvá zpráva říká, že trek je možný jen s agenturou a ceny za 6-7 denní trek (nocleh, jídlo, průvodce nosič, vstup NP) začínají na 1500 USD

Honza

JJ to vim, o tom jsem cetl, v ucitelskych novinach:-)

Dan

Já myslím že při více lidech ve skupině se dá ta cena na osobu stlačit dolů. Jinak bych měl předběžnej zájem…

Marie Červenková

Pokud by jste mne vzali do party, byla bych ráda. je mi 45 let, ale jsem sportovního typu :-). Marie

Lenka

Pokud byste měli zájem, můžu vám dát kontakt na keňskou organizaci, která pořádá treky na Kilimandžáro (je dobré si to zajistit předem s nějakou dobrou společností a za dobrou cenu). Já přes ně byla v Keni na safari a mohu je jen doporučit.

Lenka

Pokud byste měli zájem, můžu vám dát kontakt na keňskou organizaci, která pořádá treky na Kilimandžáro (je dobré si to zajistit předem s nějakou dobrou společností a za dobrou cenu). Já přes ně byla v Keni na safari a mohu je jen doporučit.

Danča

Ahoj, jít na Kilimanjaro je můj sen..:) pokud se to bude zdát reálné,ráda se přidám..

Igor

ahoj,rad by som sa pridal na Kilimandzaro, chcete dat aj nejake safari?

Filip

Zdravím, taky přemýšlím nad letní cestou na Kilimandžáro + pak projet nějaké NP v Tanzánii a zakončit odpočinkem na Zanzibaru 🙂 Viděl bych to trasu přes Káhiru do Nairobi či přes Istanbul přímo pod Kilimandžáro..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: