Černá Afrika

KEŇA, UGANDA, TANZÁNIE s výstupem na KILIMANDŽÁRO + safari – ČERVENEC/SRPEN 2012

George

Ahoj, rád bych našel spolucestovatele/spolucestovatelku na cestu do východní Afriky – safari, lidé a hory – okruh kolem Viktoriina jezera, přílet do Nairobi – poté Mount Kenya, dále národní parky a přejezd do Ugandy a kolem Viktoriina jezera do Tanzánie, případně další parky a hlavně výstup na Kilimandžáro. Nakonec odpočinek na Zanzibaru a odlet z Dar es salamu. Trasu lze upravit, záleží na domluvě. Vše levně, ale ne extrémy. Předpokládané náklady asi 60 tis. Kč. Délka cesty 4-7 týdnů. Termín jedině ČERVENEC/SRPEN 2012. Zkušenosti s cestami mám (ne po Africe). Jirka email: pa*******@se****.cz

Zkušenosti čtenářů

HoKa

Trochu nechapu tu okliku pres Ugandu.Pokud tam chces jet pouze podel Viktoriina jezera a zase pryc, je to uplne zbytecne.
HoKa

George
HoKa:

Do Ugandy nutně nemusím, pokud bych tam jel, chtěl bych tam i něco vidět, ne jenom objet Viktoriino jezero (další parky, trojmezí s Rwandou a Kongem,…), nechtěl jsem podrobně vše vypisovat, už tak je můj inzerát velmi podrobný a vyčerpávající. Jirka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: