Spolucestování Afrika

Kapverdy Velikonoce 2015

Jana

Nasel by se spolucestujici na kapverdy v obdobi velikonoc? Cca tyden, Plan je prilet na Santiago, prelet na Fogo, hiking a cestou zpet zastavka v Praia a domu (nastin). Nejedu za plazema, ale za chozenim po kopcich 🙂

Zkušenosti čtenářů

Tomáš

Jano,
rád se i přidám, Velikonoce by nebyly špatné, ale to bych mohl pouze čtvrtek až pondělí. Výhodnější by bylo od 7. do 15. března. Rád se ozvu, když napíšeš email.

Jana

Ahoj, ja jsem bohuzel na tom bidne s dovolenou, tak mi to nevyjde jindy nez velikonoce a to se jeste musim prizpusobovat tomu, jak mi leti letadlo (dvakrat tydne). Kdyby se to povedlo zkloubit, bylo by to fajn. Teda potencialne na sebe nabaluju vic lidi z ruznych zemi, ale nikdo mi to zatim neodsouhlasil 100% 🙂 Muj kontakt pro jakekoliv detaily a pripadnou domluvu ja*****@gm***.com

Petr

Ahoj, my tedy jedem stejný termín ale o týden déle. Nemáš prosím nějakou radu ohledně laciného ubytování, i obecně, jsem zoufalý, mám BRADT, a booking.com a Hostelworld i místní nic moc nabídka. Jedem Sal, S.Vicente, S.Antao, Santiago

Jana
Petr:

Tak to bychom se mozna nekde i mohli potkat 🙂 Bohuzel ja dyl jak tyden jaksi nemuzu :/
Jinac ja jsem si sehnala Lonely Planet. Na jejich strankach je za cca 4 eura ke stazeni pdf kapitoly Cape Verde z knizky Western Africa. Nejake ubytka tam jsou zminena, ale moc toho vpravde neni a cenova kategorie je taky dost jednolita (bud obycejne dvacetieurove hostylky nebo turisticke resorty zejmena na Salu)

Petr
Jana:

Diky za tip s Lonely Planet. Ja nechtel kupovat celou knihu, takhle je to ok. Zkusime take couchsurfing.
Nemas tip na dopravce? Tuifly je dobra jen v akci, i kdyz zda se porad nejlacinejsi.

Jana
Petr:

Uff, co jsem slysela tak TUifly nebo TAP portugal, ja letim s binterem z Tenerife, takze v tomhle uplne neporadim 🙁 Obcas se pry vyplati ceske charterovky, ale to jsem nikdy moc nezkoumala.
Couchsurfing uz jsem rozhazovala sit, ale siroko daleko nic, vsichni se slusnymi profily maji posledni prihlaseni pekne davno, trochu jsem v to doufala, couchsurfeni me bavi, vzdycky jsem mela stesti na hostitele, ale tam to moc nevypada. Mozna na Salu, ale tomu se chci vyhnout. Nicmene pokud nekoho objevis, muzem si to treba nejak prehodit 🙂 Jinac ja to vidim na nejaky sirak a pak ty hostylky. Sirak na min obydlenych ostrovech teda, kvuli kriminalite, pry to v okoli Praia byva po vecerech divoky :/

Petr
Jana:

Poletime asi s TUIfly. Jestli nekokoho najdem, urcite dame tip. Nasel jsem dokonce hotylek za 4/8/10 euro venek/strecha/slameny domek, ale na S.Antao.
Mozna prijedem uz pred velikonocema, tak dam vedet, jak bylo

Jana
Petr:

Prima, za kazde info budu rada 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: