Spolucestování Asie/ Australie

Kanchenjunga podzim 2012

eva

Ahojte,
hledam spolucestovatele na trek kolem Kanchenjungy pristi podzim. Rada privitam i nejakou radu a ziskane poznatky od predchozich navstevniku teto lokality. Nema nekdo chut se pridat? Zkusenosti z jinych nepalskych lokalit uz nejake mam.

Zkušenosti čtenářů

Petr M

Ahoj Evo, Kanchenjunga zní lákavě! Na jak dlouho ten výlet plánuješ, 3-4 týdny? S horami i Nepálem už taky nějaké zkušenosti mám:) Petr 33 (Praha)

Eva
Petr M:

Ahoj Petre,3-4 tydny je optimum, samotný trek-okruh je cca na 18-20dnu bez presunu na misto. Eva 47(Brno)

Svaťa

Ahoj Evo,
mně se to zamlouvá,v Nepálu jsem opakovaně byl,ale na východě ještě ne.Napiš,prosím,na vi*******@se****.cz,budu se těšit.
Zdraví Svaťa 54 Olomouc

Dana
Svaťa:

ahojky horalé – milovníci Himálají, přidali bychom se také,já a přítel(55+61),Nepál jsme už byli 3x,naposledy 2010 ,“Kanča“ nás láká, těšíme se na Vaše zprávy,Dana

Dana:

ahoj Dano,
pokud Váš zajem ještě trvá jsem pro. Momentalně jsme dva – ve čtyřech by to bylo super. Zrovna poptávam letenky – dej mi vedet : ev****@em***.cz

Dana
Svaťa:

ahojky horalé – milovníci Himálají, přidali bychom se také,já a přítel(55+61),Nepál jsme už byli 3x,naposledy 2010 ,“Kanča“ nás láká, těšíme se na Vaše zprávy,Dana

Dana
Svaťa:

ahojky horalé – milovníci Himálají, přidali bychom se také,já a přítel(55+61),Nepál jsme už byli 3x,naposledy 2010 ,“Kanča“ nás láká, těšíme se na Vaše zprávy,Dana

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: