Spolucestování Afrika

Kamerun, Středoafrická rep. 2013

Rona

Ahoj,
na příští rok plánujeme cestu do Kamerunu a Středoafrické republiky. Jsme pár a hledáme spolucestující, kteří by se k nám přidali.Zkušenosti s cestováním po Africe máme, trochu i francouzsky se domluvíme. Rona

Zkušenosti čtenářů

Luci

Ahojky,

moc se mi váš nápad na výlet líbí, chtěla jsem něco takového podniknout ale bohužel jsem teď sama a nemám moc s cestováním tak daleko zkušenosti… A moc ráda bych se k vám přidala, jestli by to bylo možné. Když tak mi prosím pošli na e-mail bližší info nebo jak si to vůbec představujete.

děkuji
Lucka

Pavel

Hm, to zni dobre, uz dlouho plánuju jak se jednou vypravím do rovnikovy Afriky a zacatek roku 2013 je pro mne dobrej termin, protože hodlám na konci roku seknout se svoji současnou praci. Na jak dlouho a kdy to plánujete?

ales

ahoj,

příští rok chystám cestu po Kamerunu a Střed.republice, rád se setkám k případné domluvě. Bližší info prosím pošli na můj mail.

Děkuji, Aleš

Martin

Ahoj,
pokud jeste hledate, napiste me majlika…
Diky, Martin

Josef

Ahoj,
jeste hledate ? Rad bych se pridal.
Diky, Pepa

Mecan | Photomecan.eu
Josef:

Ahoj, plánuji fotografickou cestu Kamerunem až do NP Dzanga-Sangha v CAR, pokud by se chtěl nějaký fotograf přidat…

Romča
Mecan | Photomecan.eu:

Ahoj,
a kdy a na jak dlouho Kamerun plánuješ?

Mecan
Romča:

Ahoj,

akce na podzim v roce 2013, v případě zájmu pište prosím na mail, sdělím více, zatím se to chystá…

Martin

Michael

Rad se k vam přidám budete-li chtit.V Africe jsem par mesicu stravil,rad bych se tam podival zase. Diky za info

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: