Spolucestování Asie/ Australie

Kambodza – unor 2012

Zuzana

Hledam nekoho na cestovani po Kambodze (z Bangkoku) v druhe polovine unora 2012..

Zkušenosti čtenářů

Jan

Jel bych rád , chtěl bych vidět Angor Vat . Berete i staršího ? Asi by stálo za to najmout si auto a prohlídnout si celou zemi .

Aleš

Ahoj, já + 2 další plánujem Kambodžu a Laos z Bangkoku koncem března, a hledáme čtvrtého, tak kdyby si chtěla přesunout termín, tak se ozvi. Aleš

tereza
Aleš:

cus, ja bych brala tenbreznovej termin…

tereza:

Ahoj Terko, tak mi napis na sebe mail a nebo se mi ozvi na můj: st****@se****.cz

Ondra

Ahoj, já bych také rád vyrazil. Měl jsem jet v polovině ledna, ale nevyšlo to. Napiš mi prosím podrobnější informace na mail pa*****@se****.cz. Ondra

Gi a Honza
Ondra:

Ahoj,

už jsme v Asii ted v Thajsku, za pár dní v Laosu a pak plánujeme cestu přes Vietnam do Kambodže. Počítáme, že bysme mohli být v Kambodže v půlce února. Rádi k sobě někoho přiberem;)

Jiří
Gi a Honza:

Pošli mi prosím nějaký bližší info na mail hl****@ce*****.cz. Jak dlouho tam chcete zůstat? optimální a ekonomický je aspon 3týdenní plán 🙂

Diana
Gi a Honza:

Ahojky,
jsem ted v Kambodze a muj spolucestovatel musel necekane odjet zpet domu. Me zbyvaji jeste 2 tydny a tak bych se rada k nekomu pripojila.

Diana

David
Diana:

Ahoj Diano,
prave jsem treti den v Kambodzi ve mestecku Kampong Cham.Zitra se chystam prejet do hor do Ban Long a prespat nekde pobliz a dale pokracovat po vychodni hranici pomalu k mori.Na pobrezi bych rad navstivil Kep a dalsi mesta,pripadne se dostat na nejaky ostruvek.Hlavni atrakce Kambodzi mam jiz za sebou a proto se ted trochu snazim byt mimo deni.Pokud chces,muzeme se nekde setkat.
Muj em*********@se****.cz
pripadne ceske cislo-776655182
Nevim,kdy zase budu na netu.
Ahoj David

Hanka

Ahoj, já bych taky moc ráda jela do Kambodže. Termín koncem února by šel. Nemám ale moc zkušeností 🙁
Pokud to nevadí, moc ráda se připojím.
Klidně se ozvi na mail ha********@ce*****.cz

Hana

Ahoj, take bych rada jela do Kambodze na konci unora nebo zacatkem brezna. zkusenosti s cestovanim mam. POkud mas stale zajem, tak se ozvi.

Jiří

Zdravím všechny, tak jestli tu vznikla nějaká parta do Kambodži můžu se přidat? Už dlouho někoho do této oblasti sháním, buď není čas nebo peníze…budu rád, když se někdo ozve!

Diana

Ja uz jsem tady, jestli se chces pripojit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: