Volná diskuse

kam za 140.000 mil na konci března?

Petra

Ahoj všem cestovatelům, mám na vás otázku. Máme s přítelem 140.000 mil, které bychom rádi proměnili za letenku do zajímavé destinace a to na konci března (cca 14 dní).
Vyjmu-li z nabídky země bez moře či oceánu, kam byste jeli?
Díky
Petra

Zkušenosti čtenářů

Milionů?????

Petra Sedlackova

😀 to je 140.000 mil nalítanych u Lufthansy a těch jo jsou v alianci

Tereza

Taky jsem si říkala, že takové problémy bych chtěla mít :)))

Petra

to mi říkají všichni 🙂 ale ono je tolik možností, že si neumíme vybrat. Ale možná to osud vybere za nás… a my to vyřešíme služební cestou…

poplis

hohilo by se zminit u jakeho programu mas ty mile 🙂

pokud je to ok plus a vychazi na kazdeho z vas 70t. mil a nechces dat horentni sumy za letistni poplatky tak je odpoved asi jednoducha:maledivy,seychely se zastavkou v abu dabi(SAE) na par dni.neni to nutne,muzes tam jen presednout a hned letet dal ale proc se nezdrzet par dni v dubaji,podivat se do pouste a pak se pekne valet na seychelach

nebo thajsko coz je takova klasika

anebo kdybys je chtela prodat,napis treba se dohodneme 🙂

Tusso

Ahoj,
ja rozhodne nedokazu podarit, ale kdyz to tu vidim, tak mam dotaz take. Ted pred 10 minutama jsem si zaregistroval prave do programu FLYING BLUE – Air France, Klm a spousta dalsich. Jak to cele vlastne funguje. Potrebuju mit nejakou karticku, kde mam rict, ze jsem v tomhle programu atd atd..Za mesic letime do Pekingu, tak doufam, ze se mi tam teda neco nacte…

Omlouvam se, ze muj dotaz neni odpoved na zde polozenou otazku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: