Spolucestování Asie/ Australie

JV Asie začátkem roku 2017

Martin

Ahoj,
hledám někoho na výlet do JV Asie. S termínem se můžu přizpůsobit, ale můžu max na 3 týdny. Kam bych se třeba rád podíval: Vietnam, Thajsko, Kambodža, Malajsie, Barma. Ideální by bylo půjčit si (nebo koupit a pak prodat) skútr a projet méně turistická místa (není podmínkou). Cestování takovým středně low-cost stylem. Je mi jedno, jestli kluk, holka, nebo skupina lidí. Nejlépe kolem mého věku (25-35). Hlavní je, abychom si rozuměli a nelezli si na nervy. 🙂
Já: 28 let, VŠ, z Prahy, moc zkušeností s low-cost cestováním nemám, takže by se hodil někdo zkušenější.
Díka a budu se těšit.
Martin
Email: em***@ma**********.cz

Zkušenosti čtenářů

Ondra

Ahoj Martine,
chci jet do Barmy. Na motorce by nas ale lide prijimali jako vetrelce, tedy byl bych spis pro kolo/stop/pesko-bus. Mohu od cca 18.1. na minimalne 4 tydny.
Ozvi se na ondra.poutnik(zavinač)gmail.com

Martina

Ahoj Kluci,
mám podobný zájem…mě konkretně nejvíce láká Bali, Vietnam, Kambodža…ale přizpůsobím se případně i jiným destinacím…můžů max. na 3 týdny, jaro 2017 Zkušenost s batůžkem,tedy low-cost stylem, mám jednu, z Filipín. Jinak cestuji poměrně dost a nemám problém s žádným typem ubytování. Nevyhodou je…neřídím…take potřebuji řidiče 🙂 Věkově se vlezu (29) 😀 Budu ráda když se ozvete…
e-mail: ma*************@se****.cz

Jiřka

Ahoj,
v polovině ledna letíme s kamarádkou na tři týdny do Vietnamu, který chceme projet od severu na jih (busem, vlakem, letadlem…), pokud seženeme levné letenky, tak by jsme se chtěly podívat i do Kambodži. Zatím máme zamluvené ubytování jen na první noc v Hanoi a dál se uvidí. Nějaké zkušenosti s cestováním máme, řidičáky taky, věk 29 je snad taky v pohodě 🙂 Tak když budete chtít, rády něco podnikeme společně!
 
e-mail: tu***********@gm***.com

Dan R.
Jiřka:

Ahoj Jiřko popř. všichni,
budu v Kambodže poslední týden v lednu 21-28.1.2017, než začne šílenství kolem čínskýho novýho roku… Tak když budete chtít, ozvěte se na da******@vo***.cz   Kromě Angkoru a Tonlé Sap konkrétnější program zatím nemám…
A jinak šťastnou cestu všem 😉

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: