Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

JV asie podzim/zima 2014

Hedvika

Ahoj vespolek, hledám spolucestovatele, ráda bych se jela podívat do JV asie(Barma, Kambodža, Laos, Vietnam), ale bohužel nikdo z kamarádů nemá možnost jet se mnou. Hledám skupinku, nebo i jednotlivce, kteří by chtěli podniknout takovou cestu a mohla bych se k nim přidat. Konkrétní destinace nebo termín nemám, jsem schopná se přizpůsobit, předpokládaná délka pobytu 4-5 týdnů (kvůli dovolené). Díky předem

Zkušenosti čtenářů

Petr

Ahoj Hedviko, nezajímalo by tě třeba Thajsko? Zrovna se možná dáváme dohromady taky jedna skupinka. Ještě hodně záleží, jak a na čem se domluvíme, ale návrhy se přijímají už teď. Jen bych to spíš viděl až na přelom prosinec/leden 2014/2015

Hedvika

Ahoj Petře, díky za reakci, Thajsko by se mi určitě taky líbilo, když bych vás ukecala aspoň na pár dní do barmy … 🙂 budu ráda, když mi dáte vědět až se začne něco rýsovat… [email protected] termín bych snad nějak ukoulela, předběžně mám nahlášenou dovču říjen/listopad

Dalida

Ahoj lidi. Podotykam, ze jsem taky sama slecna, 24 let a mela bych zajem cestovat po Asii, nejlepe Vietnym, Thajsko, Kambodza. Pokud bych se mohla pridat k nejake skupince, tak by to byla vyhra. Nechci cestovat sama. Na delce mi nezalezi. Sbalim batuzek a jedu:)) Jsem z Prahy a budu radavza kazdou reakci:)

Gaza
Dalida:

Ahoj Dalido, zkus mi napsat na email a možná bychom se domluvili… Chystáme se s kamarádem cca v půlce prosince 😉

Martina
Gaza:

Ahoj Dalida a Gaza,
ráda bych se vydala na podobnou cestu. Jen žiju na NZ, ale přiletěla bych kam by jsme se domluvili. Napište na můj mail [email protected]
Díky 😉

Miro
Dalida:

Mňa pobavila veta „Na délce mi nezáleží“ 🙂 Btw v novembri(listopadu) budem s priatelkou v thajsku. Tiez by sme ocenili spolocnost.

Eva
Dalida:

Dalida, nenechala jsi tu kontakt 🙂
chystám se během třech měsíců projet hlavně Vietnam a pak přes Kambodžu do Thajska.
Napiš mi na email. Třeba se dohodneme. Eva

Jirka
Dalida:

Ahoj, budu v Thajsku od 2.11. do 7.12.2014. Mám v plánu vyrazit na 3-4 týdny do Barmy (Yangon, Mandalay, Bagan, Inle Lake, Hsipaw, Ngapali Beach, šanské vesnice…) a zbytek strávit někde v severním Thajsku, alternativně připadá v úvahu i Laos, přesný plán zatím nemám. Pokud by se chtěl někdo přidat i jen na část cesty, dejte vědět.

Zdenál
Jirka:

Ahoj Jirko. V podobným termínu se taky chystám do Tahjska a jelikož mi vypadl parťák, se kterým jsem měl jet, tak bych se rád k někomu přidal. V případě, že tvá cesta do Thajska stále platí, tak bych se přidal. V případě domluvy jsem z Brna a nebo mail: [email protected]
Popřípadě, kdyby měl ještě někdo zájem vycestovat do Tahjska: listopad – prosinec 2014, cca na měsíc a hledal parťáka na cestu, tak mi napište. Mějte se fajn Zdenál

Bacho

Keby ste chceli ist z Thajska do Malajzie na kole tak sa mozte pridat ku mne 🙂

Flusino

Cauvec všem,
Od záři do začátku prosince budu ve Vietnamu cestovat na motorce, tak dejte Urcite vedet jestli se tam vypravite a můžeme se někde sejít 😉
Lukáš

bob

Ahoj,od.3.12-3.3.budu.s.kamoskou.na.ceste-…..
Bangkok.Chiang.Mai-Luang.Prabang-4000ostrovu-SihanoukVille
Bangkok-Krabi-Ko.Lanta-Langkawi-Kuala.Lumpur
a.mesic.vychodni.a.stredni.Java
tak.se.ozvete,kdo.budete.pri.ceste:)

Luboš

ahoj, kdyby nekdo chtel budu od 3. listopadu v thajsku tam tak mesic pak barma , laos , vietnam ,kamobodza, malaysie atd. az do australie… kdyby jste se nekdo chtel nekde pridat tak napise na meil… uzivejte

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: