Spolucestování Asie/ Australie

Jižní Indie – únor – březen 2010

Gabi

Chystáme se s kamarádem do Bombaje a pak procestovat jih Indie – Kéralu, Karnátaku, národní parky, památky, cestou zpět podél pobřeží a nakonec Goa – pláže a odpočinek. Nepřidá se někdo? Letenky už máme koupené na konec února.

Zkušenosti čtenářů

Jenik

To zni celkem zajimave! Jaky je podrobnejsi itinerar, teda hlavne odlet a doba – je to od konce unora do konce brezna? Zatim jsem jeden, ale treba by se nekdo nasel podel konkretniho planu.

veronika

Já bych také ráda vyrazila právě v tomto termínu, ale bohužel vy hledáte zřejmě mladé kamarády. Mně je 564, tak kdybyste o němom věděli, kdo má podobný plán = Indie – dejte mi vědět. Díky

Stáňa
veronika:

Já už v Indii byla,ale kdyby jsi jela jinam ráda se přidám. Je mi 66l.,jsem tolerantní,ale neumím jazyky. Stáňa.

veronika

Je mi 54 – opravuji.

Katka

Ahoj Gabko,
ja bych rada na prelomu unora a brezna do Indie, ale zatim to stoji jen na tom, ze nemam s kym. Pokud bys chtela probrat detaily, napis mi prosim email a nebo kontakt na tebe a muzeme si zavolat. Diky K.

alena
Katka:

Mám stejné plány jako ty.Původně měl jet kámoš,ale kvůli práci zatím neví.Plánovala jsem ale severovýchod Indie,ale záleží na domluvě.Byla jsem v Indii 2x,a stále je tam co poznávat.Alena

Barca

Ahoj,
uz dlouho zamyslim cestu do jizni Indie, hlavnim cilem bylo prozkoumani knihovny palmovych listu v Bangalore. Je mi 24 let, kdyby vas take zajimala dejte vedet a mohli bychom se nejak domluvit, myslim ze takova navsteva cloveka hodne obohati 🙂

varanasi
Barca:

Ahoj,
napis, prosim, ake su asi tvoje predstavy o ceste, ako dlho tam mozes zostat a kedy najneskorsie mozes odcestovat. Ja by som tiez velmi rad navstivil takuto kniznicu, na juhu su asi 3 a na severe 1.
Vdaka

Klára
Barca:

Ahoj,odlétám do Indie 9.února a pobudu tam měsíc, letím do Bombaje, takže se zaměřím spíš na jih, knihovna by mě taky trošku lákala,ale chtěla bych toho stihnout daleko víc:-), tak se kdyžtak ozvi na we***@se****.cz, mohly bychom se domluvit, že se někde potkáme,nebo pojedem spolu, jestli na Tebe ten odlet není moc brzo, zatím btw. já už mám letenku koupenou.Klára

elias
Barca:

Báro, do knihovny PL v Bangalore se musíš objednat víc než 2,5 měs předem.. !Jinak „kousek“ odtamtud je městečko Vaithisvarankoil, neni v LonelyPlanet, tak tam bílýho sáhiba nepotkáš, tam je v každým 2.baráku vykladač nádí… všichni chodí do jedné knihovny.. připrav si aspoň 10000 rupií nebo za 2500 10x zúžený výklad… trochu se vše změnilo od dob vydání té knížky… Elias
PS. je potřeba se připravit na různý indický speciality… např. obj.vlaku týden dopředu, to, že vlak či bus jede 400km 18hod apod.., že ti lidi tak jen v 5% odpovědí na co se ptáš a je to tak, apod…

Ivo

Ahoj, já (28) budu celý březen a duben v Púně, ale chystám se i na jih (Goa atd), takže kdybyste chtěli (kdokoli) něco podniknout, pište…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: