Černá Afrika

jizni afrika podzim 2014 – hledam partaka/y

petra

letos na podzim se chystam navstivit JAR, Namibii a Mozambik a touto cestou hledam nekoho, kdo by se chtel pripojit. Jednotlivec i skupinka. Idealni je pocet do auta. Cesta je zhruba rozplanovana, podrobnejsi info poslu pripadnym zajemcum emailem. Na zmenach je urcite mozne se dohodnout nebo absolvovat spolecne jen cast atd. Mam zkusenosti s cestovanim po JAR, Namibii a Mozambik navstivim letos poprve, pokud se nekdo vyzna a ma zkusenosti, tim lepe. Ubytovani v kempech pod stanem, v JAR ubytovani u pratel (zajistim).

Zkušenosti čtenářů

petra

termin zari az listopad

Dana
petra:

Ahoj Petro,
také se chystám do JAR. Auto máme již plné, ale chtěla jsem se jen zeptat, jestli nemáš zkušenosti s Etiopian Airlines. Mají nejlevnější letenky, ale trochu se této společnosti bojím. Mimo Evropu jsem nikdy neletěla, tak tyto společnosti vůbec neznám. Píšeš, že máš zkušenosti s cestováním po JAR. Prosím a s cestováním s Ethiopian Airlines? Děkuji moc, Dana

Petra
Dana:

Ahoj to nevim fakt

Jiri
petra:

Ahoj Petro,

Taky jsem chtel na podobnou cestu – plus mozna Botswanu. Je ten termin pevne zari az listopad? Myslim ze by to slo tak na mesic a pul kolem prosince, jinak bych se rad pridal.

Petra
Jiri:

Ahoj, koukni na http://www.portalprovodaky.cz – Afrika 🙂

Jenom taková otázka na plán. Kolik máte času na tu cestu? Ona totiž Namibie je na druhém konci od Mozambiku a mezi tím je několik tisíc kilometrů. To je docela bláznivý plán.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: