Černá Afrika

JAR_3/2013_Národní parky a Dračí hory

Fanda

V březnu (asi 8-23.3.) se chystáme na zhruba na 16 dní do JAR, kam jezdím pravidelně (poslední cesta proběhla v listopadu 2012). V plánu je několik národních parků (Pilanesberg, Marakele a Kruger) a také spousta zajímavých míst a vodopádů v Dračích horách (Blyde River Canyon atd.). Rádi bychom naplnili dvě auta, zatím je nás cca. 4-5. Pro více informací mi napište nebo zavolejte. Fotky z minulých cest najdete na www.poafrice.com a na www.youtube.com/poafrice si můžete prohlédnout pár videí. Fanda

Zkušenosti čtenářů

Jirka a Jana

Docela zajímavá cesta,jsme dva Já 52 a přítelkyně 38,řidičák mám,ale řeč neumíme ani jeden.Jinak jsme nekonfliktní a pohodoví,rádi fotíme a poznáváme rádi jiné kultury. V připade zájmu se mužem domluvit. Jirka Jíčin a Jana Liberec

Fanda
Jirka a Jana:

Ahoj Jirko,
pošlu Ti email s podrobnostmi a v případě zájmu bychom se dokázali i sejít, protože jsem sice z Hradce, ale dojíždím 1-2x týdně do práce do Lomnice na Popelkou nebo bych mohl do Jičína zajet třeba někdy o víkendu 😉 Jinak jste určitě vítáni na palubě 🙂 Fanda

Zuzka
Fanda:

Dobrý den,
mohu se zeptat, zda neplánujete nějakou cestu i na podzim/zima 2013 a jaký míváte většinou rozpočet?
Děkuji.

Fanda
Zuzka:

Dobrý den Zuzko,
v listopadu je v plánu cesta na Nový Zéland (okruh kolem Jižního ostrova) a do JAR se plánuje další cesta na únor-březen 2013 😉 Pokud mi pošlete Váš email, rád Vám pošlu více podrobností.
Fanda

Míša
Fanda:

Ahoj Fando,

uvažujeme s přítelem také o cestě do JAR, sice až na podzim, ale ráda bych znala tvůj názor na tuhle zemi, zejména s ohledem na bezpečnost a také na tamní ceny (ubytování, jídlo, vstupy do NP …). I když nás tahle země velmi láká, spoustu lidí mě od ní odrazuje právě skrze bezpečnost a vysoké náklady. Jakou máš ty zkušenost? Moc díky za odpověď, Míša

Hanka

Ahoj, v předposledním příspěvku zmiňuješ cestu únor/březen 2012 znova JAR. zhruba v tu dobu bychom to měli s mužem v plánu taky. Je nám 26 a 33. Za poslední rok jsme byli v Peru a Indii. Já sama předtím okruh TAN – ZAM – ZIM – JNBapt. Takže nějaké zkušenosti máme. Pošli mi prosím něco podrobnějšího k této zimní cestě, pokud máš. Také jsme zvažovali půjčení auta…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: