Spolucestování Afrika

JAR konec roku-začátek 2013

Eva

ahoj, hledám společníka (muže, ženu,i více lidí), ve věku 25-45 let na cestu do Kapského města v JAR ke konci roku (zhruba termín 20.12.-první týden v lednu 2013, upřesnit dle dohody)
Bez cestovky, letenka (mám možnost dobré ceny)+ úžasný týdenní poznávací zájezd + pobyt v Kapském městě- detaily dle dohody. Prosím pište jen vážní zájemci. Hledám nekonfliktní, pohodové lidi se smyslem pro humor, samostatné, mám dobrou znalost angličtiny.

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Ahoj, už máš rozhodnuto s kým a kdy? Cestovatelské zkušenosti i vážný zájem mám – kdyby náhodou rád s tebou o této cestě začnu komunikovat.
Jirka 38/nekuřák

Eva
Jirka:

ahoj Jirko,

jestli chceš napiš mi sem email.
Nemám rozhodnuto nic, pár lidí se ozvalo, ale nikdo se netváří nějak aktivně. U mě zájem trvá,přesné dny a program můžeme dohodnout,
Eva

rebeka
Jirka:

ahojky,
taky bych měla zájem…
Evi, písnu..
Jirko.. nenechal jsi kontakt 🙁

rebeka:

Ahoj, tak to s kontaktem napravuji – ki*****@se****.cz.
Pokud jsi z Prahy či okolí jsem pro co nejdříve zajít na kafe, ať oba hned víme jestli má či nemá smysl společně něco plánovat, než si dlouze dopisovat. Jirka

Eva

Ahoj, kdybyste chteli nejake tipy, prave jsme se vratili z tydenni cesty po Garden Route a tyden v Kapskem Meste, rada pomuzu.

Jirka
Eva:

Ahoj Evi, moje cesta po JAR je už stvrzena letenkama – rád bych využil tvé nabídky na pár informací. Je možné mi poslat tvůj kontakt na adresu ki*****@se****.cz. Předem děkuji Jirka

martina

Ahoj, nevím jak daleko jste s přípravami, zda máte stabilizovanou skupinku … pokud je možnost se ještě přidat, měla bych vážný zájem. Uvažuji o podobné cestě již déle a právě uzrál čas. Nejlépe se potkat. Martina (Praha, 41, Afrika začátečník)

jarda

Ahoj, já jsem sice už přes ten věkový limit, ale plánuji tam taky touto dobou cestu. Nemohl bych vše absolvovat s Vámi, ale třeba aspoň něco a tu cestu. Podrobnější informace si můžeme vzájemně vyměnit e-mailem.
Jarda (jp**@se****.cz)

Jirka

Chystám se do JAR koncem ledna, nebo začátkem února.
Již jsem tam několikrát byl a strašně se mi tam líbí.
Nadáme to nějak dohromady ?

lllllllllllllll

lololol

iva

dobrý den, sháním česky hovořícího průvodce v Kapském městě…nemáte někdo, prosím, na někoho kontakt?

předem moc děkuji!

iva

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: